pavl

Втора категорична победа в контролите взе обновеният ОФК “Павликени”. След като в неделя тимът отнесе “Росица” (Поликраище) с 5:0, във вторник вкара само гол по-малко на третодивизионния “Левски-2007” и отново не допусна попадение във вратата си – 4:0.

За втори пореден мач таранът Димитър Кушев се отчете с два гола преди почивката, а един добави Стефан Стефанов.

Кушев откри резултата, засичайки с глава центриране на Веселин Тисовски. Малко по-късно отново той матира отбраната на гостите от град Левски. Третият гол за домакините бе дело на стопера Стефан Стефанов след центриране от корнер на Стефан Гинчев.

След почивката падна още едно попадение, дело на Светослав Йорданов. Голът на халфа бе много ефектен и падна след негова странична ножица за 4:0.

“Имахме още няколко изгодни положения за гол, които пропуснахме. Доволен съм и от факта, че не дадохме никакви шансове на гостите пред нашата врата. Естествено, има още какво да се желае в играта ни, но се радвам, че момчетата се сработват все по-добре”, коментира старши треньорът на павликенчани Илия Пендов. Следващата контрола на тима е в събота, когато гостува на “Янтра” в Габрово.

ОФК “Павликени”: Русев, Гецов, Стоянов, Ст. Стефанов, Анев, Кръстев, Тисовски, Шабан, Кушев, Гинчев, Йорданов (Г. Стефанов, Б. Стоянов, Методиев, Тодоров, Шипкалиев, Ив. Стефанов, Николаев, Горанов, Златков).