ст. “Трейс арена”, Стара Загора

„Етър“: Мартин Величков, Крум Стоянов, Георги Ангелов, Луис Кордова, Георги Александров, Хосекарлос ван Ранкин, Мартин Моран, Моузес Кандидус, Николай Янков, Йоаким Карсела, Ивайло Димитров.

Резерви: Ангел Мартинов, Кристиан Секулич, Дидис Лутумба-Пита, Жан-Марк Тибуе, Мартин Николов, Иван Василев, Ловре Кнежевич, Кольо Станев, Атанас Атанасов, Радослав Найденов, Георги Иванов.

Мачът започна с 15 минути закъснение.

2 минута – локомотивци нацелиха напречната греда над Велчиков.

15 минута – равностойна игра, етърци изпълниха два корнера срещу нито един на съперника

17 минута – два удара за “Локо” (Пд), “Етър” изпълни още един корнер

19 минута – 1:0 за “Локомотив” (Пд). Бубакар Дион получи пас зад защитата, излезе на позиция и прехвърли вратаря.

33 минута – няма нови опасни положения в последните минути

45 минута – първи по-опасен удар за “виолетовите”. Янков намира Крум Стоянов, който центрира и Хосекарлос ван Ранкин с глава стреля опасно до гредата

Край на първото полувреме

Начало на втората част

В игра влизат Кнежевич и Иван Василев на мястото на Янков и Ивайло Димитров

50 минута – Моузес Кандидус е контузен и заменен от Пита

60 минута – още смени в “Етър”: Кольо Станев и Тибуе заменят Крум Стоянов и ван Ранкин

65 минута – удар на етърци до гредата

В последните 15 минути подчертан превес на “Етър”, изпълни 8 корнера

80 минута – Ловре Кнежевич с левия крак стреля до гредата