“Локомотив” (Горна Оряховица) вече е лидер в Северозападната “В” група само по голова разлика, след като завърши 0:0 при гостуването си в Левски на едноименния тим. В същото време “Чавдар” (Бяла Слатина) победи с 1:0 “Янтра 1919” (Габрово) и се изравни с “железничарите” на върха, като има и мач по-малко. Срещата се игра на неутрален терен заради наказание на “Чавдар”.

Мачът в Левски протече равностойно, като двата отбора демонстрираха слаба игра. Опасни положения за гол липсваха, а горнооряховци на два пъти все пак имаха сравнително добри възможности, но не успяха да ги реализират. Домакините не съумяха да сътворят и толкова и срещата закономерно завърши 0:0.

“Академик” надделя в Свищов над “Трявна” с 1:0, като през второто полувреме се наложи “студентите” да играят с човек по-малко. Изгонен бе играещият треньор Борислав Борисов, което обаче не попречи на свищовлии да вземат трите точки. Попадението бе отбелязано от Красен Каравелов в 30-та минута.

Срещата на третия отбор от Великотърновска област – “Павликени”, бе отложена. Тимът трябваше да гостува на “Алмус Биър” (Сталийска махала).