462300626_858212116294767_4565044575750824462_n

Горнооряховският “Локомотив” отпадна от турнира за Купата на България, след като загуби с 4:2 с дузпи. Редовното време завърши наравно – 2:2, а домакините бяха от 83-ата до 120-ата минута с човек по-малко на терена.

Локомотивци рано поведоха с 0:2 след два автогола на хасковлии. В седмата минута Костадин Пеев си отбеляза автогол, след като бе притиснат от Георги Колев при остро подаване отляво. В 13-ата минута автогол си вкара и Надим Ангелов за 0:2.

Веселин Марчев в 26-ата минута  се измъкна покрай двама защитници и реализира за 1:2. Двамата дойде в 71-ата минута. Гостите от “Локо” (ГО) получиха право да изпълнят дузпа, но Георги Колев пропусна, а в ответната атака Марчев изравни за “Саяна” след центриране.

В 83-ата минута домакините получиха червен картон и в продълженията играха с десет души, като нови голове не паднаха. При дузпите обаче локомотивци пропуснаха първите две и в крайна сметка отстъпиха с 4:2 (общ резултат 6:4).