Контролна среща

“Етър”: Мартин Величков, Жан-Марк Тибое, Георги Александров, Георги Ангелов, Пати, Хосекарлос ван Ранкин, Мартин Моран, Моузес Кандидус, Николай Янков, Ловре Кнежевич, Диаманка Секу.

Реверви: Ангел Мартинов, Радослав Найденов, Дидис Лутумба-Пита, Димитър Колев, Радостиан Димитров, Мартин Николов, Ивайло Димитров, Атанас Атанасов, Георги Иванов

Доста отсъстващи поради контузии играчи на “Етър”, като групата е допълнена с петима юноши

10 минута – резултатът е все още 0:0

14 минута – домакините от “Литекс” повеждат с 1:0 след центриране от фаул и засечена топка

Етърци са по-активният отбор до момента, но получиха гол при първата опасна атака на ловчанлии

25 минута – удар на “виолетовите” минава до вратата

31 минута – “Етър” изравнява 1:1. Николай Янков центрира отдясно от фаул и дошлият на проби френски централен защитник Пати с глава от 3-4 метра се разписва за 1:1.

Край на първата част – 1:1

53 минута – етърци повеждат в резултата! След хубава комбинация отляво Жан-Марк Тибое центрира и Мартин Моран с глава от няколко метра вкарва за 1:2!

72 минута – вратарят Ангел Мартинов спасява удар на домакините

90 минута – и вратарят на “Литекс” спасява