10432942_10201450481618526_7404765101883218626_n

Отборът на “Лайтс” (Велико Търново) стана безапелационен първенец на елитната “А” областна група. В последния кръг тимът, съставен от куп бивши футболисти на “Етър”, би с 3:0 като гост “Лозен” (Сухиндол) в мач от последния кръг на първенството и очаквано завърши на първото място.

10171893_661062490633541_4858180118257591207_n copy

В Ресен пък домакините от “Ресен-2012” биха с 5:0 “Алекс ОК”. Мачът започна с минута мълчание в памет на починалия дългогодишен футболист от местния тим Красимир Даскалов. Домакините започнаха силно и до 20-ата минута водеха вече с 3:0. Танер Халилов откри с хубав удар от въздуха, а бърз пробив завърши с попадение на Динко Дерменджиев за 2:0. Пак той засече центриране на задна греда и с глава насочи топката за 3:0.През втората част Дерменджиев покачи на 4:0 и стигна до хеттрик, а петицата фиксира с мощен индивидуален пробив играещият президент на ресенския клуб Любослав Димитров.

Останалите резултати: Царевец – Лясковец 0:1, Дебелец – Златарица 3:0 сл., П. Тръмбеш – Стражица 0:3, Елена – Козловец 3:0 сл.