455676833_468405646008420_6486956313508681053_n
Халфът Кристиян Кънчев дебютира с гол за новия си отбор „Севлиево“. Както вече писахме, досегашният футболист на “Локомотив” (Г. Оряховица) премина във водения от Сашо Ангелов тим.

Кънчев се разписа още в първия си мач срещу „Партизан“ (Червен бряг). Той откри резултата в 15-ата минута на контролната среща, играна на стадион „Раковски“ и завършила 5:0 за домакините. Второто попадение в отбеляза Дилън Джедор 30-ата минута, а 6 минути по-късно падна и третият гол, отбелязан от Стивиян Макавеев. В началото на второто полувреме Стивиян Макавеев вкара с глава за 4:0 в 48-ата минута. Крайното 5:0 оформи Стилян Спасов в 58-ата минута.

Кристиян Кънчев е юноша на “Лудогорец”, защитавал е цветовете още на първия и втория отбор на “Етър”, преди да премине в горнооряховския “Локомотив”.