Рекордната победа досега в турнира записаха играчите на “Кантона”, които разбиха със 7:0 “Бумеранг”. Юлиян Танев откри от дузпа, а после добави и нов гол. С по две попадения се отличиха още Ивайло Трухчев и Иван Киряков, а едно добави Милен Александров.

“Лас Вегас” пък направи първия сериозен обрат, като обърна с 3:2 “Екстрамадура”, въпреки че губеше с 0:2. Тодор Колев се разписа два пъти за съперника, но след почивката ролите тотално се смениха. Мирослав Петров вкара за “Лас Вегас”, а Иван Щараков с още два гола обърна нещата до 3:2.

Димитър Николов се отличи с два гола за “Кристал” (ГО) срещу “Етно”, като вторият му гол падна след страхотно воле и отборът му поведе с 2:0. През втората част се получи и първата неприятна контузия в турнира. След остро влизане за топката, Димитър Тотев от “Етно” накуцвайки напусна принудително срещата. Стоил Геров вкара за 3:0 след постепенна атака, а почетния гол за великотърновци реализира Александър Върбанов, който се възползва от щастлив рикошет след пряк свободен удар – 3:1.

В последния мач между настоящия шампион “Сико” и “Белият балет” отборът на “Сико” поведе с 1:0 след гол на Петьо Андреев, който се възползва от добро центриране след ъглов удър. След това Слави Велчев отбелляза два гола и резултата стана 3:0, като вторият гол бе реализиран след плътен удър по земя в десния ъгъл на вратата.  През второто полувреме Георги Каравасилев – фешъна покачи на 5:0, като отбеляза два красиви гола, а влезлият в игра президент на “Сико” Николай Владимиров изпусна дузпа. В крайна сметка опитът си каза думата и шампионите взеха своето от “Белият балет”.