456863980_451973777836678_6474938816951630092_n

Вторият решаващ ден на финалния турнир “Prity cup” е днес в Горна Оряховица в комплекса Prity Sport. От 9:00 ч. започнаха четвъртфиналите, за които се класираха първите два отбора от всяка група. В първия мач съперници са “Няма място” (В. Търново) и “Ловеч”, във втория “Класиците” – “Мечките”, в третия от 10.20 ч. “Епъл” (Джулюница) – “Булгари”, а в четвъртия от 11 ч. “Лайтс” (В. Търново) – “Клуб 33”.

Великотърновският “Няма място” се наложи с 2:0 над “Ловеч”. Головете вкараха Ивайло Тодоров и Калоян Ненчев, като националът по минифутбол Ивайло Тодоров бе избран за играч на мача.

“Класиците” и “Мечките” завършиха наравно 2:2, а при дузпите “Мечките” победиха с 5:3 и се класираха за полуфиналите. Играч на мача стана вратарят Радосвет Христов, който спаси решаващата дузпа.

“Епъл” (Джулюница) пък победи с 1:0 “Булгари”, като реферът показа 3 червени картона на столичани. За играч на мача бе избран голмайсторът Станимир Андреев.

В последния четвъртфинал “Лайтс” и “Клуб 33” завършиха наравно 2:2. При дузпите по-точни бяха футболистите на “Клуб 33” с 5:4.

Така в единия полуфинал ще се срещнат “Няма място” (В. Търново) и “Епъл” (Джулюница), а в другия “Мечките” срещу “Клуб 33”. От 11:40 ч. е първият полуфинал, а от 12:20 ч. – вторият полуфинал. Големият финал за титлата и златните медали е от 13:30 ч.