IMG_4090

Етърци стартираха с победи в първия детски Коледен турнир за Купата на “Етър” в ДКС “Васил Левски”. В първия мач днес възпитаниците на треньора Марин Стефанов биха убедително “Павликени” с 4:2. Марио Балъков с чудесен удар откри резултата още в 6-ата минута. При една от контрите си обаче съперникът изравни, след като при атака отляво Иван Димитров засече топката пред голлинията – 1:1.

През втората част надмощието на “виолетовите” бе пълно. Радостин Стоилов в 22-ата минута вкара за 2:1, а отново той с хубав удар покачи резултата. Теодор Йорданов в 27-ата минута реши напълно мача, разписвайки се за 4:1. В самия край “Павликени” върна още един гол чрез Станимир Станчев за крайното 4:2.

Във втория си мач от групата “Етър” разгроми с 5:0 “Левски” (Стражица). В тази група “Видима-Раковски” също би “Павликени” с 3:1 и “Левски” (Стр) с 4:0. Така в последния мач от групата “Етър” и “Видима” ще определят кой ще е първи и ще играе утре на финал и кой ще отиде в мача за 3-4 място.