Западна „Б“ група, 32 кръг;

1 юни, 18:00 ч., ст. „Ивайло“ – В. Търново;

„Етър 1924“ – „Чавдар“ (Етрополе)

Главен съдия: Владимир Вълков (Пловдив), помощници: Т. Пандарски и Тр. Димитров (Пловдив), четвърти: Александър Ангелов (Търговище)

“Етър”: Венцислав Димитров, Джихат Кямил, Пламен Костадинов, Мариян Иванов, Петър Ванков (к.), Илиян Трифонов, Стефан Харлов, Румен Лапантов, Мариян Генов (53 Янев), Тихомир Кънев, Йордан Петров (63 Джайеоба) (Радослав Рашков, Ивелин Янев, Владимир зафиров, Николай Николаев, Христо Пенев, Екундайо Джайеоба)

“Чавдар” (Етрополе): Ивайло Яначков, Стилиян Николов, Тодор Стоев (к.), Радко Мутафчийски, Димитър Пиргов, Емил Колев (67 Михайлов), Ивайло Чочев, Петър Тончев, Диего Фераресо, Станислав Краев, Мартин Колев (Христо Матев, Иван Иванов, Иво Михайлов, Николай Стоилков, Николай Мицански, Ивайло Цветанов)

„Велико Търново спорт“ предупреждава всички медии, които ползват от нашия сайт информация за срещата, да цитират източника!

Очаквайте най-интересното по минути!

1 минута – начало на мача.

3000 души на трибуните. На официалната трибуна са депутатът Емил Димитров, кметът на Каварна Цонко Цонев, цялото ръководство на “Черноморец” (Поморие), мениджъри, бизнесмени и др.

7 минута – Кънев прави отлично двойно подаване с Генов и излиза отдясно срещу вратата, стреля, но вратарят лови.

В първите минути по-активни са гостите, които имат няколко центрирания пред Димитров.

8 минута – центриране отдясно от фаул, вратарят избива, но последва опасен удар на Ванков, който вратарят Яначков майсторски спасява. Следва нов удар, избит от защитник в корнер.

15 минута – Харлов центрира от фаул отдясно и Кънев с глава вкарва топката в мрежата, но е в положение на засада.

26 минута – Чочев фаул от границата на пеналта, Венци Димитров избива в корнер.

29 минута – жълт картон  за Мутафчийски и дузпа в полза на “Етър”.

Кънев е съборен в наказателното поле. От бялата точка Петров стреля в десния ъгъл, но вратарят се разтяга и спасява дузпата.

42 минута – Кънев е изведен сам срещу вратаря и бие силно, но Яначков вади в корнер.

45 минута – Ферарес е изведен, бие опасно край гредата.

Край на първата част.

Начало на втората част.

50 минута – фаул за “Чавдар”, Чочев високо над вратата.

53 минута – фаул в полза на “Етър”, Генов бие в стената.

Янев заменя Генов.

жълт картон за Тончев от гостите.

жълт картон за Венци Димитров.

63 минута – Джайеоба заменя Петров.

64 минута – Кънев лъже поред четирима защитници в пеналта безуспешно, вместо да подаде на свободния Лапантов

“Етър” изпълнява поредица от корнери, но вратарят Яначков или защитници избиват успешно.

80 минута – Стоилков влиза на мястото на Фераресо.

81 минута – Харлов излиза съвсем сам срещу вратаря, но вместо да вкара бие в краката му.

жълт картон за Кънев

87 минута – Венци Димитров вади удар на Тончев.

Три минути добавено време.

88 минута – Петър Тончев напуска, на негово място Иван Иванов.

Край на мача – 0:0.