2582300816689228869_n1 - Copy

Втора лига, 4 кръг
10 август 2024 г., 20:00 часа

“Етър” – “Струмска слава” 5:1

Стартов състав на „Етър“: Станислав Нисторов, Кольо Станев, Георги Александров, Принс, Мартин Николов, Георги Иванов, Айкут Рамадан, Атанас Атанасов, Николай Янков, Дидис Пита, Иван Коконов.

Резерви: Ангел Мартинов, Петър Иванов, Филип Ангелов, Антони Ангелов, Радослав Найденов, Йоан Маринов, Тонислав Донков.

Начало на мача

7 минута – Дидис Пита напредва отляво и центрира към Иван Коконов, чийто удар е уловен от вратаря.

9 минута – удар на Дидис Пита е блокиран.

10 минута – ГОООЛЛ! Хубава комбинация между Ники Янков, Дидис Пита и Айкут Рамадан завършва с неспасяем удар на Рамадан – 1:0!

17 минута – Кольо Станев центрира отдясно и опасен удар на Атанас Атанасов е спасен от вратаря

19 минута – отново Атанас Атанасов стреля и защитник избива с глава пред вратата в корнер

силна игра на “болярите” с непрекъснати атаки

25 минута – отново Атанасов пробива отдясно и пуска по земя на Иван Коконов, но той се разминава с топката

35 минута – натискът понамаля, но още една възможност пред Коконов, който обаче бие слабо

Гостите нямат сериозно положение досега

42 минута – Прннс спира на гърди топката и стреля, но покрай вратата

45 минута – ГОООЛЛЛ! 2:0! Георги Иванов отдясно намира Айкут Рамадан. Първият му удар е отразен, но с добавка Рамадан удвоява.

Край на полувремето

Начало на втората част.

48 минута – ГООЛЛЛ! Айкут Рамадан пробива отдясно и центрира към Иван Коконов, който с разстрелващ удар прави 3:0!

60 минута – Радослав Найденов влиза на мястото на Атанасов

62 минута – ГООООЛ!  Кольо Станев стреля от дъгата, вратарят спасява и Радослав Найденов с добавка прави резултата 4:0!

63 минута –  ГОООЛЛ! Айкут Рамадан стига до хеттрик с прехвърлящ удар отдалеч за 5:0!

67 минута – две смени, Йоан Маринов и Филип Ангелов влизат на мястото на Коконов и Янков

77 минута – Станев проби през центъра и намери Принс, който стреля в аут.

81 минута – още две смени, Антъни Ангелов влиза на мястото на Принс, а Тонислав Донков – на Рамадан

85 минута – почетен гол за гостите, дело на Цветомир Вачев след центриране от фаул

86 минута – Радослав Найденов нацелва напречната греда след пас на Кольо Станев