Западна „Б“ група, 20 кръг ;

19 март, 15:00 ч., стадион „Ивайло“

„Етър 1924″ – „Септември“ (Симитли)

Главен съдия: Стефан Спасов (Перник), помощници: Владислав Василев и Александър Михайлов (Пк)

Четвърти съдия: Бисер Никифоров (Перник)

„Велико Търново спорт“ предупреждава всички медии, които ползват от нашия сайт информация за срещата, да цитират източника!

„Етър 1924”: Димитров, Ванков, Костадинов, Зафиров, Янев, Лапантов, Валериев, Ангелов (60 Генов), Петров (70 Баев), Джайеоба, Кънев  (Рашков, Генов, Кямил, Трифонов, Харлов, Мариян Иванов, Баев)

“Септември” (Симитли): Църваришки, Николов, Кацарски, Ралчовски, Тренков, Караканов, Самокишев, Лулейски, Цв. Николов, Н. Димитров, Ат. Николов (Костурков, Р. Ангелов, Илиев, Томов, Лазаров, Васев

Гайдаров е наказан, Карканджиу е опериран, Мирослав Миндев също пропуска мача поради бронхит.

1 минута – начало на мача

3 минута – центриране на Стамен Ангелов, Дайо бие параболично, вратарят вади в корнер.

Териториален превес на “Етър” с два корнера.

12 минута – Петров е изведен, достига топката, вратарят блокира прехвърлящия му удар.

17 минута – “Етър” сам си спира сигурен гол. Центриране от фаул отляво, Кънев със странична ножица насочва топката в ъгъла, но от крака на стоящия там Ванков тя се отклонява и излиза в аут.

25 минута – Джайеоба извежда Кънев и Ангелов срещу вратаря, но пасът е твърде бърз и Църваришки стига пръв до топката.

28 минута – Кънев си повежда и отправя остър нисък удар, но топката минава до десния стълб.

32 минута – пас към Дайо в пеналта, слаб удар и защитник изби.

34 минута – Ванков е съборен на ъгъла на наказателното поле. Валериев центрира от фаул, но защитник избива.

По технически причини няма радиопредаване.

39 минута – жълт картон за Ралчовски, който събаря откъснал се играч близо до тъча.

42 минута – жълт картон за вратаря на гостите Църваришки за бавене на играта.

45 минута – една минута добавено време.

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме.

46 минута – Ивелин Янев центрира от фаул и защитник избивайки топката едва не си вкарва автогол.

49 минута – центриране от фаул за гостите, Венци Димитров боксира на крака на Николай Димитров, който бие над гредата.

54 минута – жълт картон за Янев.

55 минута – Цветан Николов пропуска за гостите.

59 минута – Петров е съборен в наказателното поле, реферът решава, че има симулация и му вдига жълт картон.

60 минута – Мариян Генов влиза на мястото на Стамен Ангелов.

62 минута – страхотно мелле пред вратата на “Етър” и греда за гостите.

65 минута – пробив на Янев и пас към Петров, чийто удар е изваден в корнер.

70 минута – Баев заменя Петров.

72 минута – жълт картон за Кацарски.

73 минута – Тихомир Кънев напуска, на негово място Харлов.

78 минута – фаул на Генов в стената

Лазаров заменя Лулейски

87 минута – жълт картон за Костадинов от “Етър”

5 минути продължение

Край на мача – 0:0