Главен съдия: Павлин Тютюнджиян (Хасково)

Четвърти съдия: Иван Пенчев (Стара Загора)

Делегат на БФС: Веселин Георгиев (Хасково)

“Етър”: Акалски, Мицаков (32 Неделчев), С. Иванов, Скерлев, Николов, Ст. Генчев, Ивайлов, Карапетров, Цветков (57 Кямил), Димитров, Петков (82 Абаян) (Цанков, Кямил, Неделчев, Плахов, Минков, Абаян, Гуцев)

“Левски” (Карлово): Денчев, Марков, Николов, Куманов, Бисеров (9 Ненов), Янчев, Апостолов (79 Рамадан), Веселинов, Т. Стефанов (70 Атанасов), Г. Стефанов, Павлов (Кузманов, Ненов, Тахчиев, Учиков, Маринов, Атанасов, Рамадан)

Начало на мача

6 минута – технично разиграване от фаул, Петър Димитров стреля, а след рикошет топката излиза в корнер

9 минута – принудителна смяна сред гостите. Ненов влиза на мястото на контузилия си Бисеров

17 минута – “Етър” изцяло играе в половината на гостите, но трудно стига до завършващо подаване или удар

20 минута – реферът свири непряк свободен удар в пеналта на ъгъла, след късо подаване Димитров стреля, но отново след рикошет топката излиза в корнер

22 минута – след триходова комбинация Петков отблизо бие до сглобката

32 минута – принудителна смяна и в “Етър”. На мястото на Мицаков влиза Неделчев

34 минута – Петър Димитров със силен удар над гредата

38 минута – ГОООЛ! След центриране на Николай Цветков отляво от фаул защитникът Иван Скерлев засича топката в мрежата -1:0

39 минута – пробив на Петър Димитров завършва с удар в десния стълб

41  минута – Станислав Генчев стреля остро, вратарят лови.

42 минута – “Левски” изравнява с гол на Г. Стефанов, който е изпуснат сам срещу вратаря и го елиминира – 1:1

Край на първата част

Начало на второто полувреме

Гостите от Карлово пробват натиск след почивката.

57 минута – Кямил влиза на мястото на Цветков

62 минута – ГОООЛ! Димитров напредва отляво и центрира, Петков плъзва топката назад с глава и Джихат Кямил също с глава вкарва за 2:1.

Кямил стреля над гредата, “Етър” се пораздвижи в атака.

68 минута – силен удар на Петър Димитров над гредата, още в следващата атака същото прави и Кямил.

Жълт картон на Петър Димитров от “Етър”.

70 минута – Димитров центрира отдясно и Марков едва не си вкарва автогол.

72 минута – Иван Петков не успява да засече топката пред опразнената врата.