Западна „Б“ група, 18 кръг ;

5 март, 15:00 ч., стадион “Ивайло”

„Етър 1924″  – “Ботев” (Враца)

Главен съдия: Богомил Маринов (Сф), помощници: Петър Стойчевски и Христо Коцовски (Сф)

Четвърти съдия: Александър Ангелов (Търговище)

“Етър”: В. Димитров, Г. Гайдаров, П. Ванков (к.), Пл. Костадинов, М. Иванов, Р. Лапантов, Ил. Трифонов, Ст. Ангелов, М. Генов, Т. Кънев, М. Миндев (Карканджиу, Кямил, Джейеоба, Цв. Ангелов, Ст. харлов, Й. Петров, С. Баев)

“Ботев (Враца): Цв. Цанков, Р. Куанг, Р. Ванков, Цв. Антов, Т. Найденов, Асен Чалъков, Ив. Коконов, Св. Ангелов, К. Михайлов, Н. Николов, С. Райков (В. Цветковски, М. Ценовски, Н. Хаджиниколов, Н. Христов, Св. Симеонов, П. Петров, Ем. Борисов)

„Велико Търново спорт“ предупреждава всички медии, които ползват от нашия сайт информация за срещата, да цитират източника

1 минута – начало на мача.

4 минута – пробив на Стамен Ангелов и шпагат на футболист на “Ботев”.

8 минута – Ст. Ангелов пробива опасно отдясно, защитник чисти в ъглов удар.

Оспорвана битка в центъра на терена.

9 минута – Мариян Генов извежда прекрасно в дълбочина Кънев, който излиза сам срещу вратата под ъгъл, но стрея слабо във вратаря.

Два груби фаула на Михайлов от гостите заради които получава неофициално предупреждение от рефера.

20 минута – фаул и центриране отдясно за Ботев и Николов нанася опасен удар, но защитник във виолетово чисти пред вратата.

Груб фаул отзад но Николай Николов срещу М. Генов и жълт картон.

25 минута – центриране на Генов от фаул, но  без резултат.

28 минута – фаул в полза на Етър за събаряне на Ванков в наказателното поле на Етър.

31 минута – центриране на Ангелов отдясно, защитник вади в корнер.

40 минута – жълт картон на К. Михайлов от гостите. Следват още два негови фаула, които предизвикват недоволството на публиката, искаща втори жълт картон.

Жълт картон и на Коконов от Ботев.

45 минута – край на първата част.

46 минута – начало на втората част. Петров влезе на мястото на Генов, от гостите Коконв напуска, на негово място Хаджиниколов.

47 минута – Кънев намира Миндев, който е съборен на 20 метра от вратата на Ботев.

Греда на Кънев.

50 минута – Кирил Михайлов тръгва напред, Костадинов се намесва много добре.

53 минута – Стамен Ангелов спечелва ъглов удар в полза на Етър. Илко Трифонов остана под топката.

Миндев пропусна топката, която мина покрай Ванков, но Кънев я пропусна.

62 минута – Жълт картон на Кънев, малко интересни положения.

65 минута – Джейеоба влиза в игра на мястото на Кънев.

66 минута – Кирил Михайлов напуска терена, на негово място Христов.

67 минута – ъглов удар, Лапантов изпълнява, Джейеоба от чиста позиция отблизо с глава бие в ръцете на вратаря.

68 минута – опасен удар на Трифонов профучава край гредата.

69 минута – нов корнер, късо изпълнение на Петров, вратарят избива в тъч.

80 минута – Стамен Ангелов напуска, на негово място Симеон Баев.

81 минута – Джейеоба получава топката и от въздуха технично стреля на сантиметри от гредата.

82 минута – задна ножица на Миндев.

83 минута – Светлин Симеонов от Ботев заменя Райков.

86 минута – Центриране на Баев, Миндев е фаулиран в нказателното поле след центриране, дузпа няма.

Жълт картон на вратаря Цанков от Ботев за бавене на играта. Три минути добавено време.

91 минута – Баев е съборен на около двадесет метра от вратата. Йордан Петров центрира, вратарят лови.

92 минута – повторно изпълнение на фаул от Ботев.

Край на мача – 0:0.