Четвърти съдия – Тихомир Маринов (Ловеч)

Делегат – Николай Николов (Ловеч)

„Етър″ – „Ботев“ (Козлодуй) 4:0

“Етър”: Димитров, Николов, Бисеров, Иванов, Ангелов, Ванков, Николаев, Колев, Байдаков, Блажев, Чирпанов (Петков, Трифонов, Мустафов, Пенев, Савов, Тодоров, Борисов)

1 минута – начало на мача.

7 минута – след центриране от корнер Георги Колев отправя нисък удар и топката облизва гредата от външната страна.

Пълно надмощие на “Етър” в началните минути.

8 минута – Байдаков връща в пеналта към Колев, който обаче не успява да стреля.

12 минута – Байдаков е изведен отдясно и напредва, но ударът му е уловен с лекота от вратаря.

15 минута – след центриране от корнер Бисеров стреля опасно в ъгъла, но вратарят Андонов успява да извади.

19 минута – ГОООЛ! Чудесно центриране на Мартин Николов отляво пред вратата, където притичва Николаев и с бомбен шут едва не къса мрежата – 1:0.

21 минута – Венци Димитров вади в корнер удар на Петров, който е първи в актива на гостите.

27 минута – след като получиха гола гостите пренесоха играта напред и “Етър” залага повече на контри.

28 минута – Николаев в атака пред пеналта е преследван от защитник и пада, съдията решава, че има симулация и му вдига жълт картон.

30 минута – опасен удар на Георги Колев минава на сантиметри от гредата.

32 минута – ГОООЛ! Георги Колев напредва отдясно и с хубав диагонален удар бележи красив гол – 2:0.

39 минута – Мартин Николов нахлува на скорост и центрира, Байдаков с глава стреля до гредата.

Край на първото полувреме – 2:0.

Начало на второто полувреме.

46 минута – Чирпанов стреля опасно до гредата.

Резултати до почивката:

“Спартак” – “Локо” (ГО) – 2:0

“Локо” (Мз) – “Бдин” – 3:0

49 минута – Георги Иванов от гостите бие, Венци Димитров избива.

Мачът е двуостър, с по-чести атаки на “Етър”.

51 минута – ГОООЛ! Николаев извежда отлично Байдаков сам срещу вратаря и той стреля в левия ъгъл за 3:0.

60 минута – Ивайло Тодоров влиза на мястото на Блажев.

62 минута – Николаев центрира от фаул и вратарят Андонов боксира топката.

Три жълти картона за гостите до момента, като цяло “Ботев” (Козлодуй) се опитва да играе открит футбол.

70 минута – Пламен Пенев влиза на мястото на Николаев, който е изпратен с аплодисменти.

В последните минути темпото леко спадна.

72 минута – Мартин Николов центрира отляво и Байдаков от чиста позиция стреля с глава над гредата.

80 минута – ГООООЛ! Чудесна атака на Чирпанов към Пенев завършва с пас към Георги Колев, който бележи четвъртия гол.

81 минута – удар на Пламен Пенев е боксиран от вратаря.

81 минута – Ивайло Тодоров с глава стреля до гредата.

85 минута – Байдаков е съборен в наказателното поле от вратаря – дузпа и жълт картон. От бялата точка обаче ударът на Байдаков е избит от вратаря.

Резервният вратар на гостите, който вдлиза в игра на мястото на Андонов, след дузпата вади два опасни удара на Бисеров и Ангелов.

Трета смяна – Илко Трифонов влиза на мястото на Чирпанов.

90 минута – две минути добавено време. Етърци се забавляват на терена.

В Плевен: “Спартак” – “Локо” (ГО) 3:0

Край на мача – “Етър” – “Ботев” (Козлодуй) 4:0.