Западна „Б“ група, 23 кръг ;

16 април, 17:00 ч., стадион „Ивайло“

„Етър 1924″ – „Банско“ 1:1

Главен съдия: Атанас Димитров (Сливен), помощници: Валентин Добрев и Антон Георгиев (Сливен)

Четвърти съдия: Александър Ангелов (Търговище)

Очаквайте развоя на мача по минути!

Срещата ще бъде предавана и с преки включвания по “Спортно шоу ГОНГ” на “Дарик радио”.

“Етър”: Димитров, Ванков, Гайдаров, Зафиров, Янев, Лапантов, Валериев, Баев (39 Кямил), Миндев, Петров (56 Джейеоба), Кънев (Карканджиу, Генов, Джейеоба, Кямил, Трифонов, Костадинов, Харлов)

“Банско”: Янев, Шопов, Крушовски, Катунчев, Кьосов, Калайджиев, Хазуров, Петков, Лечов, Туджаров, Панайотов (Кючуков, Слаев, Мангурев, Лясков, Гълъбов, Колчагов, Топузов)

1 минута – начало на мача

0:1 – Гостите повеждат, автор на попадението Б. Хазуров, който бе изпуснат отляво и отправи диагонален удар.

Атаки на Етър, но хаотични и без сериозни опасности и точен удар във вратата.

Втора контра за гостите, при която Венци Димитров плонжира в краката на нападател и лови.

20 минута – жълт картон за Петър Ванков. нападател на Банско се откъсва и е съборен от Ванков, който спори, че става въпрос за симулация.

23 минута – първи точен удар на Кънев във вратата на Банско.

23 минута – Гоооооооооооооооооооооол! Етър изравнява след гол на Кънев! Той получи пас от дълбочина, премина двама защитници и вкара топката във вратата.

Съдията изнервя публиката с няколко неотсъдени фаула в полза на Етър срещу аналогични свирени за гостите.

38 минута – Баев центрира отдясно, топката прехвърли купа от играчи и Кънев стреля, вратарят боксира.

39 минута – Баев заменен от Кямил

40 минута – пряк свободен удар, Ванков бие над вратата.

една минута добавено време

45 минута – тъч реферът отсъжда корнер вместо аут за гостите и след изпълнението от Банско следва удар с глава, който Димитров боксира.

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме.

47 минута – грешка на Кямил, Калайджиев бие от малък ъгъл, Димитров лови.

49 минута – Янев напредва и опитва прехвърлящ удар, но вратарят на Банско лови с лекота.

55 минута – жълт картон за Панайотов от гостите

57 минута – Мангурев от гостите заменя Калайджиев

58 минута – Петров напуска, влиза Джейеоба

61 минута – фаул за Банско, Крушовски бие, топката минава край вратата на Етър.

62 минута – Гайдаров центрира, защитник изпревари Кънев пред вратата.

64 минута – Джейеоба и Кямил са в голова ситуация, но вратарят Янев вади в корнер, след който не последва нищо.

Гостите от Банско все по-често лежат на тревата, което изнервя до крайност публиката.

65 минута – удар от воле на Кънев, вратарят избива в корнер.

68 минута – силен шут на Валериев, вратарят избива.

75 минута – Иван Топузов от гостите заменя Лечов.

жълт картон за Туджаров от гостите за разкарване на топката.

79 минута – Генов влиза на мястото на Лапантов.

87 минута – жълт картон за Гайдаров