“Локо” (ГО) заплашен с наказание
Тимът на “Локомотив” (Горна Оряховица) най-вероятно ще бъде наказан заради своите фенове. Привържениците на “Локо” са извършили различни нарушения по време на последния мач на любимия си тим, който гостува в Дряново на местния си съименник. В докладите на съдиите и делегата е описано, че горнооряховските фенове са хвърляли бутилки и факли на терена, както […]