DSCN7550
„Янтра“ (Полски Тръмбеш) пречупи с 2:0 „Локомотив“ (Дряново) в контролна среща. В състава на домакините отсъстваха братята Явор и Любомир Генчеви, гостите също имаха липсващи състезатели.

Тръмбешчани започнаха силно и изковаха успеха още преди средата на първото полувреме. Александър Божуранов откри резултата в 10-ата минута, възползвайки се от прострелно центриране на Тони Маречков. В 18-ата пък Марио Балъков бе точен за 2:0.

До почивката Тони Маречков и Момчил Кузманов имаха шансове да покачат на 3:0. След паузата „Янтра“ отново бе атакуващият отбор, като след час игра Маречков нацели греда.

В сряда от 18:45 часа селекцията на Петър Кръстев гостува на „Етър-2“ на изкуствения терен „Трифон Иванов“.