IMG_3719

Загуби записаха двата отбора от Великотърновска област в поредния 24-и кръг на Северозападната Трета лига. Свищовският “Академик” падна у дома с 1:2 от “Севлиево”, който излезе трети в класирането. Домакините откриха в 35-ата минута с гол на Иванов, но само след три минути Тодор Чирпанов изравни за севлиевци. Мачът отиваше към 1:1, когато в последната 90-а минута Стойчев от гостите им донесе трите точки.

“Павликени” пък гостува на “Вихър” (Славяново) и допусна тежка загуба с 5:0. Минута преди почивката все още бе нулево равенство, но Иванов откри за домакините. През втората част павликенчани направо рухнаха. Само за седем минути между 57-ата и 65-ата паднаха нови три гола, дело на Скорчев, Петков и Иванов, а последният в 81-ата минута стигна и до хеттрик, като оформи победата на 5:0.