Черно-море-Етър-21-664x443

Вече пет години „Черно море“ няма победа у дома срещу „Етър“ в мачовете от Първа лига. Последното поражение на „виолетовите“ във Варна е от далечната 2018 г., когато „моряците“ бият с 1:0 с гол на Радослав Василев.

В следващите три мача етърци имат една победа и две ремита. На 27 юли 2019 г. мачът завърши 1:1, като домакините поведоха преди почивката, но Дани Младенов изравни в 78-ата минута.

На 26 юни 2020 г. двата отбора завършиха 2:2, като домакините поведоха, но Флорент Боджадж изравни в 51-ата минута, а веднага след това Милчо Ангелов вкара за 1:2. С гол на Исмаил Иса обаче варненци измъкнаха точката.

Това не им се отдаде в последния мач между двата тима, игран на 4 декември 2020 г. „Етър“ спечели победата с 1:0, като точен бе Преслав Боруков в 34-ата минута.

Последният мач между двата тима във Варна пък бе контрола и се игра на 25 януари т.г., като завърши 1:1. Велислав Василев откри от дузпа, но в 67-ата минута също от дузпа Мартин Тошев оформи крайното 1:1.

Междувременно билетите за двубоя от 4-ия кръг на efbet Лига между „Черно море“ и „Етър“ от 4-ия кръг на efbet Лига вече са в продажба.

Цената на пропуските за срещата е 12 лева и могат да се закупят онлайн в мрежата на Ивентим – https://www.eventim.bg/…/cherno-more-etr-varna…/event.html