363961687_613737740742207_1154921875294084762_n
„Локомотив“ победи с 4:2 „Левски 2007“ в контролна среща на Градския стадион в Горна Оряховица. Първи резултата откриха гостите от гр. Левски. Тихомир Тодоров се разписа в 5-ата минута с удар от границата на наказателното поле. В 21-ата след статично положение и последвало разбъркване, вратарят на гостите отби първия удар, но отблизо Георги Колев изравни – 1:1.

Янислав Цачев направи обрата факт в 26-ата минута, като засече топката на метър пред голлинията. Пет минути след почивката Тодор Бакърджиев реализира третото попадение за „железничарите“ с отлично насочен удар под сглобката. Буквално при следващата атака на домакините Георги Колев бе изведен и покачи на 4:1. До края гостите върнаха едно попадение чрез Венцислав Миленов и направиха загубата си по-почетна.

Следващата събота е представянето на „Локомотив“ преди последната контрола срещу „Локомотив“ (Русе).