1 - Copy

“Янтра” (Габрово) и “Етър” играят първа контрола от подготовката си. Мачът е от 14:00 ч. в Мъглиж.

“Етър” излиза в състав: Християн Славков, Кристиян Кънчев, Христо Митев, Георги Александров, Георги Иванов, Георги Ангелов, Здравко Илиев, Яни Пехливанов, Калоян Ненчев, Алехандро, Мартин Тошев.

Резерви: Ангел Мартинов, Иван Дерменджиев, Мариян Иванов, Емануил Личев, Росен Върбишки, Юлиян Райков, Крум Стоянов, Валери Христов, Марио Балъков, Евгений Илиев, Даниел Младенов, Николай Янков.

8 минута – “Янтра” атакува по-често, но само един удар на Емил Колев високо над вратата.

Атаката води Мартин Тошев. Сред резервите е 22-годишният вратар от “Царско село” Иван Дерменджиев.

19 минута – топката е отнета на Георги Ангелов от Тони Иванов, последва атака и центриране отляво и Емил Колев отблизо засича за 1:0.

23 минута – “Етър” изнесе играта напред. Христо Митев пробива отляво и центрира, но вратарят Християн Василев пресича центрирането и лови.

Слаб удар на Чаворски е уловен от вратаря Славков.

30 минута – Ангел Мартинов заменя Християн Славков.

33 минута – далечен удар на Георги Върбанов от “Янтра” минава на метър от сглобката. Преди това удар на Чаворски е изваден от Мартинов.

36 минута – Калоян Ненчев пропуска да изравни – изведен е от дълбочина, но отблизо не успява да уцели добре топката и тя отива в аут.

Край на първата част.

Начало на втората част. Смените в “Етър” са факт, атаката сега водят младите Ненчев и Марио Балъков.

46 минута – уникален пропуск на Чаворски, който се откъсва сам, но стреля покрай гредата.

50 минута – Тони Иванов напредва отдясно и центрира на главата на Добри Бонев за 2:0.

На мястото на Мартинов влиза Иван Дерменджиев

64 минута – отново Добри Бонев с далечен удар в ъгъла покачва на 3:0