248039471_405713311270577_4670914310587126007_n

Пореден възлов мач предстои на „Етър“ в първенството на Втора лига. „Виолетовите“ излизат във Варна срещу местния „Спартак“ в 14-ия кръг на първенството на Втора лига.

Мачът е в неделя от 14:30 ч., главен съдия е Иво Андреев с асистенти Георги Тодоров и Марио Данаилов, четвърти съдия – Румен Христов, а съдийски наблюдател – Красимир Василев.

Изтече наказанието от един мач на защитника Мариян Иванов и той се връща в групата за неделния мач. Старши треньорът Веселин Великов даде почивка на някои от основните играчи при гостуването на “Септември” за купата, за да запази силите им за неделя.

„Болярите“ имат осем поредни победи и водят с 3 т. на върха пред „Хебър“, който пък гостува в Добрич. Съперникът им „Спартак“ (Варна) е четвърти с 27 т. и при евентуална победа, етърци ще направят аванс от 10 точки пред варненци.