8 август 2021 г., 19:00 часа

“Септември” (Симитли) – “Етър” 1:2

Начало на мача

“Етър” започна в състав: Анатоли Господинов, Здравко Илиев, Николай Дичев, Мариян Иванов, Атанас Кръстев, Кольо Станев, Яни Пехливанов, Радослав Апостолов, Ромеш Ивей, Мартин Петков, Даниел Младенов.

3 минута – удар на Яни Пехливанов от 20 метра край рамката на вратата

14 минута – “Етър” пропуска да поведе. Кольо Станев стреля, вратарят спасява, след което Станев връща на Дани Младенов, той шутира, но Филип Димитров отново спасява и неговия удар.

23 минута – резултатът е все още 0:0

30 минута – “Етър” води играта, две-три ситуации, но без завършващ удар в последните минути. Домакините от началото на мача имат само едно центриране от корнер.

44 минута – ГОООЛ!!! Ромеш Ивей! Хубава комбинация в пеналта между Дани Младенов и Мартин Петков, който пуска към Ромеш Ивей. Панамецът със страхотен удар с левия крак праща топката под гредата – 0:1!

Край на първата част.

Начало на втората част

47 минута – директен червен картон за Здравко Илиев за събаряне на откъснал се нападател. “Етър” ще доиграва мача в намален състав.

52 минута – ГООООЛ!!! Мартин Петков пред линията на пеналта с плътен удар с левия крак удвоява резултата – 0:2!

70 минута – “Септември” намалява на 1:2. Атанас Кръстев не успява да извади една топка в корнер, следва удар, Господинов спасява, но добавка на Владислав Златинов носи гол за 1:2.

Домакините с човек повече натискат за пълна промяна на резултата

84 минута – все още “Етър” води. Домакините имат два удара, които Господинов спаси, а за етърци след центриране от фаул Мариян Иванов с глава стреля до гредата

90 минута – влезлият като резерва Хосе Кордоба пропуска да реши мача, след като излиза сам срещу вратаря

5 минути добавено време