16195463_921583964644692_6006723252441161706_n

“Локомотив” (ГО) направи 0:0 в третата си контрола на турска земя. Съперникът му “Дордой” (Бишкек) е на второ място в елита на Киргизстан. До момента съперникът имаше в Анталия три загуби, но в последния си мач взе реми от горнооряховци, които пък са с актив победа, равенство и загуба в контролите.

В началото на мача Стефано Кунчев отрази силен удар на централния нападател на киргизстанския отбор – ганайския футболист Инкум. Двубоят бе съпроводен от много силен вятър. В 10-ата минута Красен Трифонов удари гредата след бърза контра.

В края на полувремето с нов пропуск се отчете и Красен Трифонов. През втората част на мача Иван Колев извърши само три промени в състава си. Течеше 60-ата минута, когато опасна атака на Локомотив завърши с удар на Генчев, но отново без резултат. В самия край на мача пред наказателното поле на “Дордой” бе фаулиран Мечев. Зад топката застана Мохамен Бен Отман, който подаде към Димо Атанасов и коженото кълбо като по чудо не влезе във вратата на съперника.

“Локомотив”: Кунчев (46 Банков), Цонков, Кавдански, Керчев (46 Фиданин), Д.Атанасов, Мечев, Б. Рюстемов (46 Бен Отман), Узунов, Кр. Трифонов, Попчев, Генчев.