11180539_10204438244619001_250294572_o
ОФК “Павликени” взе важна победа срещу пряк конкурент в класирането на Северозападната “В” група. Играчите на треньора Милен Петков се наложиха в Лесичери с 3:2 над “Ком” (Берковица).
Домакините поведоха в 20-ата минута с попадение на Димитър Кушев.

Последваха нови хубави комбинации и пропуски пред вратата на гостите. Най-чистият бе на Кушев, който можеше да удвои пред самата голлиния. Така дойде 36-ата минута, в която акция на берковчани завърши с изравнително попадение на Валери Беров – 1:1.

Не след дълго Асен Стефанов от щаба на „Ком” изпусна нервите си на рeзервната скамейка и реферът Георги Давидов го изпрати на трибуните. В началото на втората част въденият от Милен Петков отбор отново натисна и Милен Савов покачи на 2:1 в 52-ата минута.

Третото попадение, решило окончателно крайния изход, бе дело на Тодор Чирпанов от дузпа в 76-ата минута. В самия край Валери Беров вкара почетен гол за гостите и оформи крайното 3:2, което запази 10-ото място на “Павликени” във временното класиране.