Бакърджиев донесе минималния успех на „Локо” (ГО).

Минимална победа с 1:0 срещу “Бенковски” записа в контрола “Локомотив” (ГО). „Железничарите” бяха по-активният отбор, но в завършващата фаза направиха множество пропуски и това им попречи да спечелят с по-убедителен резултат. Любопитното бе, че пропуснаха и две дузпи.

В началото на първото полувреме Лъчезар Русев навлезе отдясно и стреля силно, но вратарят на гостите Миланов спаси. Малко по-късно Пламен Иванов повтори упражнението, но от другия фланг и по диагонала разтърси страничния стълб. В 30-ата минута Банана поднесе топката на Стефан Бакърджиев, който я насочи неспасяемо за 1:0.

След почивката старши треньорът Димитър Печикамъков направи няколко смени, а стражът на “Бенковски” Миланов се отличи с два спасени наказателни удара. Интересното бе, че той лично фаулира горнооряховски нападатели, а след това хвана ударите от бялата точка на Йордан Петров и Ради Стайков. В последните минути пролича и понатрупаната в локомотивци умора от трите проверки в последните дни.