Стадион “Ивайло”, 5 ноември 2011 г., 14:30 ч.

Помощници: Николай Ангелов и Венцислав Гаврилов (София)

Съдийски наблюдател: Христо Тончев (Враца)

Очаквайте най-интересното по минути!

“Етър”: 1 Цанков, 16 Гайдаров (29 Кямил), 5 Пл. Костадинов, 15 Ив. Русев, 4 Ал. Томаш, 24 Апостолов, 7 Анев, 20 Караиванов, 14 Ив. Димитров (69 Станкев), 3 Самба, 11 Ст. Младенов (12 Рашков, 17 Сечков, 6 Кямил, 25 Райнов, 21 Станкев, 18 В. Илиев)

“Нефтохимик”: 84 Христов, 17 Костов, 20 Ю. Иванов, 14 Желев, 18 Канелов, 4 Лефтеров, 27 Калоянов, 10 Ст. Ангелов, 21 Сакалиев, 15 Колев, 13 Ценов (69 Митев, 5 Т. Иванов, 16 Матев, 8 Йорданов, 25 А. Иванов, 7 Щерев, 9 Алексиев)

На загрявката преди мача Александър Младенов почувства болки и отпада от състава, в игра като титуляр  ще влезе Патрик Самба.

1 минута – начало на мача.

Сред зрителите е и Стойчо Младенов – старши.

4 минута – сблъсък между Гайдаров и Лефтеров от гостите. Гайдаров се превива и му се оказва медицинска помощ.

5 минута – Гайдаров се връща в игра.

6 минута – корнер за “Етър”, Ив. Русев бие с глава, но защитата парира опасността.

Териториален превес на “Етър”, но без опасни положения пред вратата на гостите.

12 минута – фаул за “Етър” от 28 метра, Стойчо Младенов бие неточно.

16 минута – Стамен Ангелов бие от фаул в ръцете на вратаря Цанков.

18 минута – фаул за “Нефтохимик”, Костов бие в стената.

20 минута – Цанков спасява стопроцентов гол. Извеждащ пас към Петър Колев, при който Ив. Русев не успява да се намеси добре, Колев излиза сам срещу Цанков, който блестящо плонжира в краката му и лови топката.

Мач с недобро качество и доста брак.

29 минута – принудителна смяна. Кямил заменя Гайдаров.

31 минута – Кямил извежда Самба, който бие остро, вратарят вади в корнер.

37 минута – опасна атака на Стамен Ангелов отляво завършва с остро центриране пред вратата на Цанков, но не се намира кой да засече топката.

44 минута – жълт картон на Йордан Апостолов за фаул в центъра.

45 минута – фаул за гостите, вратарят лови.

Една минута добавено време.

Край на първата част.

Начало на второто полувреме.

48 минута – жълт картон за Костов от гостите за задържане на противник.

53 минута – Желев бие остро над вратата на Цанков.

56 минута – Ст. Младенов отлично извежда отдясно Караиванов, който обаче бие край вратата.

57 минута – Ив. Димитров се забавя срещу вратата, вратарят излиза и чисти с глава пред пеналта, топката отива у Самба, който обаче бие слабо с прехвърлащ удар и вратарят успява да се върне навреме и да улови.

59 минута – Самба е съборен отляво, следва фаул и Радослав Анев от малък ъгъл стреля директно във вратата, Христов лови.

63 минута – смяна в “Нефтохимик”. Алексиев на мястото на Ангелов.

64 минута – жълт картон за Желев от гостите.

67 минута – далечен удар на Апостолов, вратарят лови.

69 минута – Станкев влиза на мястото на Ив. Димитров.

71 минута – Самба печели корнер, след центрирането Станкев стреля силно над вратата. В последните минути етърци атакуват по-често.

75 минута – корнер за “Нефтохимик”. Костов бие в куп от играчи. Нов корнер, Костадинов избива.

76 минута – Матев заменя Петър Колев от “Нефтохимик”.

Натиск на “Етър”.

Гостите вече откровено пазят точката.

83 минута – след корнер на бургазлии Анев чисти от голлинията.

86 минута – Караиванов изпуска чист гол за “Етър”. След далечно центриране той изниква пред вратаря и от чисто положение с глава стреля до гредата.

90 минута – Сакалиев напуска, на негово място Коста Щерев.

Последна смяна за “Етър” – Райнов заменя Стойчо Младенов.

Три минути добавено време.

92 минута – слад разбъркване пред вратата на бургазлии Анев бие силно, вратарят избива в корнер.

93 минута – след корнера страхотен удар на Костадинов, защитник избива с глава от голлинията и спасява “Нефтохимик”.

Край на мача – 0:0.