Северозападна „В“ група, VIII кръг ;

3 октомври, 16:00 ч., ст. „Ивайло“ – В. Търново ;

„Спарта“ (Самоводене) – „Янтра“ (Габрово) 0:0 краен

Публика: 400

Главен съдия: Красимир Ангелов (ВТ) , помощници: Кр. Кандиларов и П. Павлов (ВТ).

“Спарта”: Русев, Панайотов, Симеонов, Дахилов, Д. Димитров, Гавазов, Златков, Ст. Иванов, Момчилов, Караиванов, Станчев.

“Янтра”: Витанов, Ангелов, Илиев, Христов, Василев, Георгиев, Ракидзис, Венков, Лесев, Петков, Косев.

1 минута – начало на мача.

10 минута – равностойна игра в центъра до момента.

19 минута – Мирослав Косев от “Янтра” получи топката в наказателното поле и шутира, но защитник на “Спарта” блокира удара.

22 минута – след центриране на Иван Златков отдясно Красимир Гавазов опита да направи задна ножица, но се размина за малко с топката.

29 минута – първи жълт картон, той е за Калоян Илиев от “Янтра” за груб фаул срещу Гавазов.

35 минута – след бърза комбинация топката попадна в Гавазов, който от двайсетина метра стреля встрани от вратата.

38 минута – след удар от фаул на Стойчо Иванов се получи рикошет в стената и топката попадна в Мариян Симеонов. Ударът му с глава обаче отиде право в ръцете на Витанов.

44 минута – след корнер Златков и Иванов скочиха за топката и си попречиха да се получи опасен удар.

Край на първото полувреме – 0:0.

Начало на втората част.

48 минута – първа смяна в “Спарта” – Мартин Младенов заменя Шабан Дахилов.

Второто полувреме започна с две добри атаки на домакините, но центриранията в наказателното поле на “Янтра” не затрудниха Витанов.

61 минута – Гавазов изведе на отлична позиция Светослав Караиванов, но нападателят се спъна и не успя да нанасе удар.

66 минута – най-сериозното положение в мача до момента – Йоан Петков центрира отляво към Мирослав Косев, който от малкото наказателно поле стреля над вратата на “Спарта”.

76 минута – втора смяна в “Спарта” – Лъчо Русев заменя Ивелин Момчилов.

78 минута – последна промяна за домакините – Атанас Евтимов влиза вместо Димитър Димитров.

82 минута – пробив на Даниел Панайотов отдясно завърши с много хубав удар, преминал на сантиметри от вратата на “Янтра”.

84 минута – след центриране на Златков Стойчо Иванов получи топката на няколко метра от вратата, но стреля над напречната греда.

Край на мача – 0:0.