“Локомотив” (ГО) привлече още едно ново попълнение – опитния полузащитник Спас Георгиев.
В своята професионална кариера той е защитавал цветовете на Славия, Монтана, Добруджа, Дунав (Русе), Ботев (Враца), ЦСКА1948, Берое, Септември, Пирин, Спортист (Своге), както и на шотландските Ливингстън и Албиън Роувърс.
“Със своя богат опит, лидерски качества и универсалност в халфовата линия Спас ще внесе класа, стабилност и увереност в състава на „железничарите“ през новия сезон. Пожелаваме му здраве, много успехи, незабравими моменти и много победи с черно-бялата фланелка! Добре дошъл в “Локомотив”, Спас!”, обявиха от клуба.






