463973355_966942942140806_7520447258838382848_n

„Локомотив“ (ГО) загуби с 1:0 гостуването си на „Добруджа“, като бе на 19 минути от равенството, но получи гол от дузпа.

Николай Панайотов, който води временно тима след напускането на Лъчезар Русев, имаше доста кадрови проблеми. Мача пропуснаха контузените Никола Колев, Георги Вълчев и Галин Ташев, както и наказаният Мариян Иванов.

Резултатът се запази нулев чак до 71-ата минута, когато бе отсъдена дузпа за домакините, която Румен Руменов превърна в гол за крайното 1:0.

Шестте поредни мача без победа (от които пет загуби и едно реми) оставиха локомотивци точно над чертата на изпадащите – 16-о място с актив от 13 точки. В следващия кръг на 3 ноември тимът приема „Спортист“ (Своге) в опит да спре „черната“ серия.

„Локомотив“: Генадий Ганев, Милен Савов, Михаил Минков, Станислав Вълчев, Мартин Куитинен, Панайот Пасков, Стефан Митев, Кристиян Дечев, Цветослав Петров, Иван Аврамов, Георги Колев.