382098026_816150020514893_4125173819947391889_n-Copy-2-Copy21-Copy1-1(1)

Купа на България
13 октомври 2024 г., 15:00 часа

“Черноморец” (Бс) – “Етър” 2:0

Стартов състав на “Етър”: Ангел Мартинов, Георги Бабалиев, Георги Александров, Принс, Мартин Николов, Георги Иванов, Николай Янков, Атанас Атанасов, Радослав Найденов, Иван Коконов, Ибрахим Кейта.

Резерви: Станислав Нисторов, Антони Ангелов, Дидис Пита, Тонислав Донков.

viber_image_2024-10-13_14-58-48-591

Начало на мача

на стадиона присъства и Димитър Димитров – Херо

агитка от близо 30 фенове подкрепя етърци

10 минута – равностойно начало, без опасности пред двете врати досега

25 минута – все още без голове на мача

27 минута – след центриране от корнер Георги Александров стреля с глава, вратарят спасява

29 минута – домакините повеждат с гол на Станислав Маламов след грешка на Георги Бабалиев – 1:0

37 минута – втори гол за “Черноморец”. След пробив и центриране отдясно бившият етърец Живко Петков с глава бележи.

3 минути добавено време на първата част

Край на полувремето

Начало на втората част.

57 минута – етърци търсят промяна на резултата след почивката, но нямат чисто положение

в игра влиза Дидис Пита на мястото на Атанасов

73 минута – “Етър” изпуска да намали. Дидис Пита пробива отдясно и стреля, защитник избива пред голлинията, а добавката на Кейта е спасена от вратаря

90 минута – пет минути добавено време

94 минута – червен картон за “Черноморец”