viber_image_2024-10-06_09-32-24-903
„Виолетовите“ гостуват днес от 16:00 ч. в Добрич на местния „Добруджа“. След двете поредни победи и вчерашните загуби на „Пирин“ и особено на „Беласица“, мачът днес става стратегически за челните места в класирането. „Пирин“ е далеч напред с 29 т., пред „Монтана“ – 22, „Лудогорец-2“ с 21, а „Беласица“ и „Добруджа“ делят четвъртото място с по 20 т., докато „Етър“ има 17. Така евентуална победа може да го вкара сред топ отборите.

Халфът Атанас Атанасов се завърща в тима след травмата си. Все още не са възстановени Кольо Станев, Айкут Рамадан и Росен Върбишки.

Столичният рефер Венцислав Митрев ще ръководи мача, асистенти са му Тодор Вуков и Павлета Рашкова, четвърти съдия е Светослав Лазаров, а работата им ще оценява Мартин Димитров.

Двубоят ще бъде предаван пряко по Диема спорт, а за тези, които не могат да го гледат, „Велико Търново спорт“ по традиция предава гостуванията LIVE с най-интересното по минути.