461505883_849155223867123_6389802835217698598_n

„Локомотив“ (ГО) бе на крачка от това да постигне победа с човек по-малко над дублиращия отбор на ЦСКА 1948. Тимът водеше с 1:0, но допусна обрат в края на мача за 1:3 в последния мач от кръга на Втора лига, което бе петата поредна победа на водения от Иван Иванов отбор. Локомотивци бяха без контузените Никола Колев и Алиуне Бадара, но в игра се завърна опитният бранител Мариян Иванов.

Двубоят не започна добре за домакините, които останаха в намален състав още в 12-ата минута, когато директен червен картон получи Панайот Пасков. Въпреки това „железничарите“ не след дълго поведоха. В 19-ата минута Георги Вълчев прати топката в мрежата за 1:0. Локомотивци поддържаха аванса си чак до 75-ата минута, когато столичани успяха да изравнят резултата чрез Мартин Бойчев.

ЦСКА 1948 II се възползва от числения си превес и нанесе своя удар в края на мача – минута преди края поведе с гол на Симеон Александров, а в добавеното време Борис Димитров вкара и трети гол за крайното 1:3. Това бе третата поредна загуба за „черно-белите“, които се смъкнаха до 16-ото място в класирането с 12 точки. В следващия кръг в неделя гостуват на „Дунав“ (Русе).

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Михаил Минков, Мариян Иванов, Мартин Куитинен, Георги Вълчев, Кристиян Райчев, Панайот Пасков, Цветослав Петров, Иван Аврамов, Антонио Ласков, Георги Колев.