459547316_836925305090115_2388691996034503503_n

Втора поредна загуба претърпя горнооряховският „Локомотив“. След поражението с 2:0 в Дупница от „Марек“, днес „железничарите“ отстъпиха със същия резултат и при гостуването си на лидера „Пирин“ в Благоевград.

Старши треньорът Лъчезар Русев не можеше да разчита за мача на вратаря Генадий Ганев и централният защитник Мариян Иванов, които имаха мускулни проблеми.

Домакините вкараха по едно попадение през двете полувремена. Аймен Суда откри резултата в 40-ата минута, а две минути след началото на втората част Христо Петров наниза второто попадение. Горнооряховци инкасираха и шест жълти картона.

Тимът остана на 13-ото място с 12 точки, в следващия кръг на 30 септември (понеделник) от 18:30 ч. приема натрупалия 4 поредни победи ЦСКА 1948 II.

“Локомотив”: Венцислав Димитров, Галин Ташев, Кристиян Райчев, Георги Вълчев, Михаил Минков, Никола Колев, Панайот Пасков, Цветослав Петров, Дилан Абе, Иван Аврамов, Георги Колев.