Pavl-2-scaled
Загуба с 3:0 при гостуването на „Левски-2007“ в град Левски претърпя настоящият лидер в класирането на Северозападната Трета лига ОФК „Павликени“. Преди двубоя от четвъртия кръг възпитаниците на Димо Атанасов имаха три поредни победи и бяха получили само един гол при единайсет вкарани.

В Левски обаче двубоят тръгна лошо за павликенчани. В 18-ата минута Даниел Йорданов беше отстранен с червен картон. Само след 120 секунди Стефан Христов откри голова сметка на домакините. Венцислав Миленов я удвои в 31-ата минута.

После Ростислав Данчев от състава на гостите стреля в гредата, пропускайки да върне интригата на терена. Всичко приключи в 80-ата минута, когато Ивайло Иванов вкара третия гол. Той и Стефан Христов пропуснаха по въднъж да се разпишат.

Въпреки загубата “Павликени” засега запази първото си място в класирането. Тимът има 9 т., колкото и “Янтра” (П. Тръмбеш), “Академик” е с 8, а “Локомотив” (Мездра) със 7, но и с мач по-малко.