382098026_816150020514893_4125173819947391889_n-Copy-2-Copy21 - Copy(1)

Втора лига, 10 кръг
21 септември 2024 г., 19:00 часа

“Дунав” – “Етър” 1:4

Стартов състав на “Етър”: Станислав Нисторов, Иван Коконов, Принс, Георги Александров, Мартин Николов, Дидис Пита, Георги Иванов, Николай Янков, Айкут Рамадан, Радослав Найденов, Ибрахим Кейта.

Резерви: Ангел Мартинов, Антони Ангелов, Филип Ангелов, Георги Бабалиев, Тонислав Донков, Йоан Маринов.

Принудителни трансформации на постовете в стартовия състав на “виолетовите” заради отсъствието на трима контузени играчи. На вратата пък се завръща Станислав Нисторов на мястото на Ангел Мартинов.

Начало на мача.

3 минута – Айкут Рамадан центрира от корнер и Принс с глава стреля над напречната греда.

6 минута – ГООЛЛ! Радослав Найденов открива резултата! След центриране от корнер и избита топка последва разбъркване и нов удар, след който Найденов от 5 метра засича топката в мрежата – 0:1!

12 минута – ГОООЛЛЛ! Красива триходова атака, започнала от Айкут Рамадан през Ники Янков, който центрира и Ибрахим Кейта праща топката в мрежата – 0:2!

16 минута – ГОООЛЛ! Отново Радослав Найденов – юношата засича топката с глава след центриране отляво на Мартин Николов – 0:3!

35 минута – след трите гола амбициите на домакините рухнаха и играта се води предимно в центъра, без нови опасни ситуации.

Край на първото полувреме

Начало на втората част

Първа смяна в “Етър” – Георги Бабалиев с дебют, влиза на мястото на Янков

52 минута – по един жълт картон за двата отбора

55 минута – ГОООЛЛ! Айкут Рамадан бележи за 0:4. Той пробива и подава на Дидис Пита, който извежда Кейта. Ударът му е отбит и Рамадан с добавка се разписва!

61 минута – домакините връщат гол след центриране от корнер и засечена топка на задна греда – 1:4.

76 минута – Айкут Рамадан стреля опасно от фаул от 22 метра, но вратарят спасява

91 минута – две смени в “Етър”. Влизат Тонислав Донков и Филип Ангелов на мястото на Пита и Найденов.

93 минута – Антони Ангелов влиза на мястото на Георги Иванов.

Край на мача. Победа с 4:1!