DSCN7413

Второ равенство срещу фаворит в „А“ областна футболна група записа третият отбор на „Етър“. В първия кръг възпитаниците на Емил Георгиев и Георги Георгиев завършиха 2:2 като гости на шампиона от отминалия сезон „Лозен 1924“ в Сухиндол, а във втория повториха резултата срещу подгласника му „Земеделец 93“ (Козловец).

На изкуствения терен „Трифон Иванов“ се получи оспорвана битка, в която гостите два пъти повеждаха в резултата. За 0:1 вкара Димитър Костадинов директно от корнер в 12-ата минута. В 32-ата Светослав Караиванов изравни с изстрел от дъгата пред наказателното поле на „Земеделец 93“. Александър Миланов отново изведе гостите напред в 41-ата минута, като довкара отбилата се топка за 1:2. Второто полувреме тръгна с изравнително попадение на Александър Спасов, възползвал се от грешка в отбраната на съперника, позволила му да излезе сам срещу вратаря и да отбележи.