423006666_706686904780623_1147360746601252078_n

След дълга серия от победи горнооряховският “Локомотив” допусна загуба. “Черно-белите” отстъпиха у дома с 2:3 на третия отбор на “Лудогорец” в третата си контрола от подготовката, играна на изкуствения терен в Г. Оряховица.

Въпреки лошото време двата отбора направиха динамичен и интересен мач с общо 5 гола. Голмайсторът Георги Колев откри резултата за домакините още в 8-ата минута. След около четвърт час обаче Давид Георгиев изравни за 1:1.

Секунди по-късно отново Георги Колев се разписа за втори път. Развръзката настъпи в последните минути. Първо в 82-ата Александър Ангелов изравни, а 180 секунди по-късно Несим Салим реализира победното попадение за лидера на Североизточната Трета лига.

“Локомотив” (ГО): Цветомир Иванов , Кристиян Райчев, Мариян Иванов, Ахмед Али, Ивайло Тодоров, Милен Савов, Кристиян Кънчев, Тодор Бакърджиев, Николай Иванов , Ростислав Данчев, Георги Колев (Мариян Хараламбиев, Мартин Господинов, Красен Трифонов, Явор Генчев, Александър Узунов, Димитър Байдаков, Лъчезар Маринов, Янислав Цачев, Христо Марков).