420941082_702108701905110_4516115023216821711_n

„Локомотив“ (ГО) продължи силната си серия, надигравайки във втората си контрола от подготовката гостуващия му „Чавдар“ (Етрополе) с 4:2. На изкуствения терен в Горна Оряховица се получи динамичен двубой.

Домакините спечелиха заслужено с оглед превъзходството им през цялото време. Топката обаче спря първо в тяхната мрежа. Пристигналият вчера в етрополски тим футболист Карлос се възползва от грешка на Кристиян Райчев и откри резултата десетина минути след началото – 0:1.

„Железничарите“ направиха обрат за 180 секунди. Първо в 27-ата минута новото попълнение Ростислав Данчев изравни, като се разписа и във втория си мач с червено-черния екип. Веднага след това Кристиян Дечев направи резултата 2:1.

Две бързи попадения след почивката премахнаха окончателно интригата. Христо Марков покачи на 3:1 в 55-ата минута. В 61-ата Георги Колев вкара четвъртия гол за домакините, а Кирил Янакиев от етрополчани фиксира крайното 4:2 в 68-ата минута.

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Красен Трифонов (Александър Узунов), Мариян Иванов, Ахмед Али, Даниел Кънчев, Кристиян Кънчев, Кристиян Дечев, Ростислав Данчев, Янислав Цачев, Николай Иванов. Второ полувреме: Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Мариян Иванов, Ивайло Тодоров, Янислав Цачев, Александър Узунов, Явор Генчев, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Христо Марков, Димитър Байдаков (Х. Иванов, Л. Маринов, Кр. Славчев, М. Господинов)