418515727_876646407597336_7239998517897152596_n
27 състезатели на „Браун тим“ са спечелили медали от държавни първенства по ориентиране през 2023 година при юношите и девойките, мъжете и жените. Великотърновският клуб отчете резултатите от представянето си през миналата година на тържество в комплекс „Лесопарка“ в Лясковец.

418474090_876646757597301_3271045482207815100_n

По традиция на партито имаше танци, игри, предизвикателства и награждаване на децата медалисти от държавни първенства. „Браун тим” е на трето място в класацията на Българска федерация по ориентиране след “Узана” (Габрово) и “Бегун” (Варна). При подрастващите Денислав Кьорчев е спечелил най-много отличия – седем, Димитър Н. Димитров и Цветомир Бенков са завоювали по шест, пет е взела Карина Ибрямова, по четири Ивайла Веселинова и Никол Савова, с три се е окичил Виктор Гугучков.

Седем медала, от които три златни и четири сребърни, е спечелила треньорката Кристина Иванова в елитната група при жените. Седем са медалите и на президента на клуба Николай Димитров в мъжкия елит. С четири отличия се е поздравила Стефания Димитрова, с три – Петър Попункьов. От „Браун Тим“ си пожелават 2024 година да е още по успешна.