379991667_637117418404239_3382289432631830840_n

Горнооряховският “Локомотив” направи интересен обрат при гостуването си на “Дреновец” в поредния кръг на Северозападната Трета лига. “Железничарите” губеха до почивката с 3:2, като попаденията за тях вкараха Даниел-Виктор Кънчев и Георги Колев. През втората част обаче нанизаха три поредни гола чрез Янислав Цачев и отново Даниел-Виктор Кънчев и Георги Колев, като мачът завърши 3:5. В открития двубой куп положения имаше и пред двете врати.

Победата изведе “Локомотив” (ГО) на първото място в класирането, като измести “Янтра” (Полски Тръмбеш), загубил у дома тежко с 1:4 от “Дунав” (Лом).

Дублиращият отбор на “Етър” спечели с 1:0 гостуването си на “Ювентус” (Малчика) и вече дели рекордното за тима 4-6 място в класирането. “Павликени” пък измъкна ценен успех в края над “Боруна” (Царева ливада) с автогол на гостите. Свищовският “Академик” още в четвъртък победи с 2:1 навън “Вихър” (Славяново), като мачът се игра в г. Левски заради наказание на славяновчани.