DSCN4245

Аматьорският “Лозен 1924” (Сухиндол), който бе вторият представител на Великотърновска област във втория предварителен кръг на турнира за Купата на България, бе елиминиран след тежка загуба с 0:5 от “Струмска слава” (Радомир).

Сухиндолци не можаха да се противопоставят на по-класния съперник. Мачът бе решен с три гола от гостите още до почивката. Христо Младенов откри в 16-ата минута, а двайсет по-късно Георги Янев удвои резултата. В 42-ата минута Димитър Стоянов вкара и трети гол.

През втората част нещата не се промениха. Алекс Желев също се разписа в 56-ата минута, а малко преди края Александър Аспарухов наниза и петото попадение.

Така след отпадането и на “Локомотив” (ГО) Великотърновска област ще има само един представител в основната схема на турнира – елитният “Етър”.