DSCN4245

Отборът на „Лозен 1924“ победи „Озрен“ (Голям извор) с 3:0 в елиминационна среща от предварителната фаза на турнира за Купата на България. Успехът изпрати сухиндолци във втория предварителен кръг на надпреварата, където ще срещнат съперник от професионалния футбол. По волята на изтегления жребий това ще бъде втородивизионният „Струмска слава“ (Радомир).

Мачовете за купата ще се играят в периода 6-20 септември. Домакини на мачовете са аматьорските отбори, които идват от четирите зони на България, а тимовете от Втора лига са гости.

Сухиндолци решиха срещата с „Озрен“ още през първото полувреме и попечатиха победата в началото на второто, като Даниел Димитров се отчете с хеттрик. Той отбеляза две попадения с глава в 21-ата и 38-ата минути, а за третото в 47-ата завърши бърза контраатака.