Поредно силно представяне направи десетгодишният Павел Павлов от Велико Търново на елитно състезание. Талантливото момче спечели златен и сребърен медал на Държавното първенство по тенис на маса до 11 години, проведено в Благоевград.
Павел заслужи шампионска титла в отборното първенство с тима на СКТМ “Попови” (Стамболийски) и е вицешампион на двойки момчета с партньора си Константин Илиев от “Комфорт” (Варна). На смесени двойки с Данита Василева от СКТМ “Марек-Дигеста” (Дупница) и индивидуално Павел Павлов е в Топ 8.
Припомняме, че на 13 юни четвъртокласникът от Велико Търново спечели две първи места на турнира за деца в град Свищов, като победи до 11 до 13 години.





