„А” РХГ - мъже (редовен сезон) - крайно класиране:
 1. СКХДЮ (Шумен)                 18    17/0/1     34     Плейоф
 2. Добруджа (Добрич)             18    15/0/3     30     Плейоф
 3. Спартак (Варна)               18    14/1/3     29     Плейоф
 4. НСА (София)                   18     9/2/7     20     Плейоф
 5. Локомотив (Варна)             18     8/3/7     19
 6. Интер-Академик (Благоевград)  18     7/4/7     18           
 7. Осъм (Ловеч)                  18     4/2/12    10
 8. Локомотив (Горна Оряховица)   18     4/1/13     9
 9. ЦСКА (София)                  18     3/0/15     6
 10. Левски (Левски)              18     2/1/15     5

След края на редовния сезон първите четири тима играят
плейофи за определяне на шампиона.

Мачовете на "Локомотив" (ГО) през сезон 2010/2011:
I кръг, 25 септември 2010 (сб), 18:00, "Локомотив" - "Локомотив" (Вн) 21:35
II кръг, 2 октомври 2010 (сб), 18:00, ЦСКА (Сф) - "Локомотив" 21:20
III кръг, 9 октомври 2010 (сб), 18:00, "Локомотив" - "Левски" (Лвс) 29:25 
IV кръг, 16 октомври 2010 (сб), 18:00, "Осъм" (Лв) - "Локомотив" 41:35
V кръг, 23 октомври 2010 (сб), 18:00, "Локомотив" - СКХДЮ (Шн) 23:34
VI кръг, 30 октомври 2010 (сб), 17:00, "Добруджа" (Дч) - "Локомотив" 50:24
VII кръг, 6 ноември 2010 (сб), 17:00, "Локомотив" - "Спартак" (Вн) 27:38
VIII кръг, 13 ноември 2010 (сб), 17:00, "Локомотив" - "Интер" (Бл) 32:30
IX кръг, 20 ноември 2010 (сб), 17:00, НСА (Сф) - "Локомотив" 36:17
X кръг, 10 април 2011 (нд), 11:30, "Локомотив" (Вн) - "Локомотив" 36:14
XI кръг, 5 март 2011 (сб), 16:00, "Локомотив" - ЦСКА (Сф) 38:32
XII кръг, 12 март (сб), 16:00, "Левски" (Лвс) - "Локомотив" 27:27
XIII кръг, 19 март (сб), 18:00, "Локомотив" - "Осъм" (Лв) 27:26
XIV кръг, 10 април (сб), 16:00, СКХДЮ (Шн) - "Локомотив" 54:21
XV кръг, 2 април (сб), 15:00, "Локомотив" - "Добруджа" (Дч) 22:43
XVI кръг, 9 април (сб), 19:00, "Спартак" (Вн) - "Локомотив" 32:22
XVII кръг, 16 април (сб), 16:00, "Интер" (Бл) - "Локомотив" 44:23
XVIII кръг, 22 април (пт), 16:00, "Локомотив" - НСА (Сф) 20:36

Шампион на България: СКХДЮ (Шумен)

Купа България:
1/8-финал, 5 февруари 2011 (сб), 13:00, "Кубрат" (Кб) - "Локомотив" 27:37
1/4-финал, 12 февруари 2011 (сб), 16:00, "Локомотив" - СКХДЮ (Шн) 30:35

Носител на купата на България: "Добруджа" (Добрич)



„А” РХГ - жени (редовен сезон) - крайно класиране:
 1. Етър-64 (Велико Търново)      10     10/0/0    20     Плейоф
 2. Бъки (Габрово)                10     8/0/2     16     Плейоф
 3. ЦСКА (София)                  10     4/1/5      9     Плейоф
 4. Шугар (Плевен)                10     3/1/6      7     Плейоф
 5. Шумен-98 (Шумен)              10     3/1/6      7
 6. Хасково (Хасково)             10     0/1/9      1

След края на редовния сезон първите четири тима играят
плейофи за определяне на шампиона.       

Мачовете на "Етър-64" през сезон 2010/2011:
Полуфинален плейоф:
13 май 2011 (пт), 18:00: "Етър-64" - "Шугар" (Пл) 48:13
15 май 2011 (нд), 18:00: "Шугар" (Пл) - "Етър-64" 25:58
Финален плейоф:
18 май 2011 (ср), 18:00: "Етър-64" - "Бъки" (Гб) 36:28
20 май 2011 (пт), 18:00: "Етър-64" - "Бъки" (Гб) 33:22
28 май 2011 (сб), 18:00: "Бъки" (Гб) - "Етър-64" 24:42

Шампион на България: "Етър-64" (Велико Търново)

Редовен сезон:
I кръг, 17 октомври 2010 (нд), 17:00: "Етър-64" - "Шугар" (Пл) 40:17
II кръг, 23 октомври 2010 (сб), 16:30: ЦСКА (Сф) - "Етър-64" 15:35
III кръг, 31 октомври 2010 (нд), 16:00: "Бъки" (Гб) - "Етър-64" 23:35
IV кръг, 6 ноември 2010 (сб), 17:00: "Етър-64" - "Хасково" (Хс) 46:23
V кръг, 13 ноември 2010 (сб), 17:00: "Шумен-98" (Шн) - "Етър-64" 20:28
VI кръг, 26 февруари (сб), 16:00: "Шугар" (Пл) - "Етър-64" 16:38
VII кръг, 12 март (сб), 14:00, ЦСКА (Сф) - "Етър-64" 12:34
VIII кръг, 4 април (пн), 18:00, "Етър-64" - "Бъки" (Гб) 27:25
IX кръг, 4 май (ср), 16:00, "Хасково" (Хс) - "Етър-64" 13:52
X кръг, 9 май (пн), 16:00, "Етър-64" - "Шумен-98" (Шн) 36:13

Купа България:
1/4-финал, 16 февруари 2011 (ср), 18:00, "Бъки" (Гб) - "Етър-64" 27:31
1/2-финал, 5 март 2011 (сб), 16:00, "Локомотив" (Вн) - "Етър-64" 21:40
финал, 6 март 2011 (нд), 12:00, "Етър-64" - "Шумен-98" (Шн) 37:22

Носител на купата на България: „Етър-64″ (Велико Търново)

Тагове:

КОМЕНТАРИ