Северозападна "В" АФГ - крайно класиране:
 1. Бдин (Видин)                  30    82:17   74      Влиза в "Б" група
 2. Ботев (Козлодуй)              30    57:16   61
 3. Локомотив (Мездра)            30    53:24   58
 4. Янтра (Габрово)               30    57:34   53
 5. Спартак 1919 (Плевен)         30    49:27   51
 6. Спарта (Самоводене)           30    57:25   50
 7. Академик (Свищов)             30    52:29   48
 8. Трявна                        30    42:37   45
 9. Ситомир (Никопол)             30    39:53   41
10. Торпедо (Борован)             30    39:35   35
11. Балкан (Белоградчик)          30    40:65   31
12. Локомотив (Горна Оряховица)   30    28:42   29
13. Гигант (Белене)               30    25:70   23
14. Локомотив (Дряново)           30    17:76   23
15. Левски                        30    24:78   22      Изпада            
16. Ботев (Димово) - напуснал първенството              Изпада
Заб.: На Гигант (Белене) са отнети 3 точки.

ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН:

XVI кръг, 6 март, неделя, 15.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Гигант (Белене) 4:0
Локомотив (Дряново) – Ситомир (Никопол) 0:0
Локомотив (Мездра) – Спарта (Самоводене) 0:2
Трявна – Бдин (Видин) 1:1
Торпедо (Борован) – Левски 5:0
Ботев (Димово) - Янтра (Габрово) 0:3 сл.
9 март, сряда, 15.00 ч.
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:3 сл.
16 март, сряда, 15.00 ч.
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов) 4:1

XVII кръг, 13 март, неделя, 15.00 ч.
Торпедо (Борован) – Спартак 1919 (Плевен) 0:1
Левски – Трявна 1:4
Бдин (Видин) – Балкан (Белоградчик) 3:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Димово) 2:0
Янтра (Габрово) – Локомотив (Мездра) 1:1
Спарта (Самоводене) – Ботев (Козлодуй) 0:2
Академик (Свищов) – Локомотив (Дряново) 1:0
Ситомир (Никопол) – Гигант (Белене) 2:1

XVIII кръг, 20 март, неделя, 15.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Ситомир (Никопол) 3:1
Гигант (Белене) – Академик (Свищов) 0:2
Локомотив (Дряново) – Спарта (Самоводене) 0:0
Ботев (Козлодуй) – Янтра (Габрово) 6:0
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
* - Мачът се игра в Горна Оряховица
Ботев (Димово) – Бдин (Видин) 1:2
Балкан (Белоградчик) – Левски 5:1
Трявна – Торпедо 2004 (Борован) 0:0

XIX кръг, 27 март, неделя, 15.00 ч.
Трявна – Спартак 1919 (Плевен) 0:4
Торпедо (Борован) – Балкан (Белоградчик) 4:0
Левски – Ботев (Димово) 0:2
Бдин (Видин) – Локомотив (Мездра) 2:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Козлодуй) 0:1
Янтра (Габрово) – Локомотив (Дряново) 1:0
Спарта (Самоводене) – Гигант (Белене) 4:0
Академик (Свищов) – Ситомир (Никопол) 3:0

XX кръг, 3 април, неделя, 17.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Академик (Свищов) 2:0
Ситомир (Никопол) – Самоводене (Самоводене) 0:5
Гигант (Белене) – Янтра (Габрово) 0:1
Локомотив (Дряново) – Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
Ботев (Козлодуй) – Бдин (Видин) 1:2
Локомотив (Мездра) – Левски 6:0
Ботев (Димово) – Торпедо (Борован) 0:3
Балкан (Белоградчик) – Трявна 3:1

XXI кръг, 10 април, неделя, 17.00 ч.
Балкан (Белоградчик) – Спартак 1919 (Плевен) 1:1
Трявна – Ботев (Димово) 3:0 сл.
Торпедо (Борован) – Локомотив (Мездра) 0:1
Левски – Ботев (Козлодуй) 0:2
Бдин (Видин) – Локомотив (Дряново) 4:0 сл.
Локомотив (Горна Оряховица) – Гигант (Белене) 3:1
Янтра (Габрово) – Ситомир (Никопол) 7:1
Спарта (Самоводене)Академик (Свищов) 2:1

XXII кръг, 17 април, неделя, 17.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Спарта (Самоводене) 2:0
Академик (Свищов) – Янтра (Габрово) 2:3
Ситомир (Никопол) – Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
Гигант (Белене) – Бдин (Видин) 0:3
Локомотив (Дряново) – Левски 3:1
Ботев (Козлодуй) – Торпедо (Борован) 0:0
Ботев (Димово) – Балкан (Белоградчик) 0:4
28 април, четвъртък, 17.00 ч.
Локомотив (Мездра) - Трявна 4:2

XXIII кръг
21 април, четвъртък, 17.00 ч.
Трявна - Ботев (Козлодуй) 2:1
22 април, петък, 17.00 ч.
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Мездра) 1:5
Торпедо (Борован) - Локомотив (Дряново) 3:1
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол) 6:0
25 април, понеделник, 17.00 ч.
Ботев (Димово) – Спартак 1919 (Плевен) 0:3 сл.
Левски – Гигант (Белене) 2:1
Локомотив (Горна Оряховица)Академик (Свищов) 0:0
Янтра (Габрово) – Спарта (Самоводене) 2:2

XXIV кръг, 1 май, неделя, 18.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Янтра (Габрово) 2:0
Спарта (Самоводене) Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
Академик (Свищов) – Бдин (Видин) 0:0
Ситомир (Никопол) – Левски 4:1
Гигант (Белене) – Торпедо (Борован) 1:0
Локомотив (Дряново) – Трявна 3:1
Ботев (Козлодуй) – Балкан (Белоградчик) 1:0
Локомотив (Мездра) – Ботев (Димово) 3:0 сл.

XXV кръг, 8 май, неделя, 18.00 ч.
Локомотив (Мездра) – Спартак 1919 (Плевен) 0:0
Ботев (Димово) – Ботев (Козлодуй) 0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) – Локомотив (Дряново) 1:2
Трявна – Гигант (Белене) 5:0
Торпедо (Борован) – Ситомир (Никопол) 0:1
Левски – Академик (Свищов) 1:4
Бдин (Видин) – Спарта (Самоводене) 2:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Янтра (Габрово) 0:2

XXVI кръг, 12 май, четвъртък, 18.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Локомотив (Горна Оряховица) 4:0
Янтра (Габрово) – Бдин (Видин) 0:4
Спарта (Самоводене) – Левски 5:0
Академик (Свищов) – Торпедо (Борован) 2:1
Ситомир (Никопол) – Трявна 1:1
Гигант (Белене) – Балкан (Белоградчик) 3:0 сл.
Локомотив (Дряново) – Ботев (Димово) 3:0 сл.
Ботев (Козлодуй) – Локомотив (Мездра) 3:0

XXVII кръг, 15 май, неделя, 18.00 ч.
Ботев (Козлодуй) – Спартак 1919 (Плевен) 2:0
Локомотив (Мездра) – Локомотив (Дряново) 3:0
Ботев (Димово) – Гигант (Белене) 0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) – Ситомир (Никопол) 2:4
Трявна – Академик (Свищов) 3:0
Торпедо (Борован) – Спарта (Самоводене) 2:1
Левски – Янтра (Габрово) 2:1
Бдин (Видин) – Локомотив (Горна Оряховица) 6:0

XXVIII кръг, 20 май, петък, 18.00 ч.
Янтра (Габрово) - Торпедо (Борован) 2:0
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй) 1:0
22 май, неделя, 18.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Бдин (Видин) 2:3
Локомотив (Горна Оряховица) – Левски 1:0
Спарта (Самоводене) – Трявна 0:1
Академик (Свищов) – Балкан (Белоградчик) 6:0
Ситомир (Никопол) – Ботев (Димово) 3:0 сл.
Гигант (Белене) – Локомотив (Мездра) 1:2

XXIX кръг, 29 май, неделя, 18.00 ч.
Локомотив (Дряново) – Спартак 1919 (Плевен) 0:0
Ботев (Козлодуй) – Гигант (Белене) 1:2
Локомотив (Мездра) – Ситомир (Никопол) 7:0
Ботев (Димово) – Академик (Свищов) 0:3 сл.
Балкан (Белоградчик) – Спарта (Самоводене) 3:9
Трявна – Янтра (Габрово) 1:0
Торпедо (Борован) – Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
Левски – Бдин (Видин) 0:5

XXX кръг, 5 юни, неделя, 18.00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Левски 6:0 
Локомотив (Горна Оряховица) – Трявна 0:1
Янтра (Габрово) – Балкан (Белоградчик) 6:0 сл.
Спарта (Самоводене) – Ботев (Димово) 3:0 сл.
Академик (Свищов) – Локомотив (Мездра) 1:2
Ситомир (Никопол) – Ботев (Козлодуй) 2:0
Гигант (Белене) – Локомотив (Дряново) 1:1
4 юни Бдин (Видин) - Торпедо (Борован) 3:1

ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН:

I кръг, 15 август (неделя), 18:30 ч.
Гигант (Белене) – Спартак 1919 (Плевен) 0:3 сл.
Ситомир (Никопол) – Локомотив (Дряново) 3:0 сл.
Академик (Свищов) – Ботев (Козлодуй) 0:6
Спарта (Самоводене) – Локомотив (Мездра) 0:2
Янтра 2000 (Габрово) – Ботев (Димово) 3:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Балкан (Белоградчик) 1:1
Бдин (Видин) – Трявна 3:0
Левски – Торпедо (Борован) 1:0

II кръг, 22 август (неделя), 18:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Торпедо (Борован) 2:0
Трявна – Левски 3:1
Балкан (Белоградчик) – Бдин (Видин) 1:0
Ботев (Димово) – Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
Локомотив (Мездра) – Янтра 2000 (Габрово) 1:2
Ботев (Козлодуй) – Спарта (Самоводене) 2:0   
Гигант (Белене) – Ситомир (Никопол) 1:4
25 август (сряда), 18:00 ч.
Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов) 0:10 

III кръг, 29 август (неделя), 18:00 ч.
Ситомир (Никопол) – Спартак 1919 (Плевен) 0:1
Академик (Свищов) – Гигант (Белене) 3:0
Спарта (Самоводене) – Локомотив (Дряново) 4:1
Янтра 2000 (Габрово) – Ботев (Козлодуй) 1:1
Бдин (Видин) – Ботев (Димово) 2:3
Торпедо (Борован) – Трявна 5:1
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив (Мездра)* 1:2
* – Мачът се игра в Мездра
28 август (събота), 18:00 ч.
Левски – Балкан (Белоградчик) 1:0

IV кръг, 5 септември (неделя), 17:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Трявна 0:1
Балкан (Белоградчик) – Торпедо (Борован) 6:0
Ботев (Димово) – Левски 2:1
Локомотив (Мездра) – Бдин (Видин) 2:2
Ботев (Козлодуй) – Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
Локомотив (Дряново) – Янтра 2000 (Габрово) 0:5
Гигант (Белене) – Спарта (Самоводене) 0:7
Ситомир (Никопол) – Академик (Свищов) 0:3

V кръг, 12 септември (неделя), 17:00 ч.
Академик (Свищов) – Спартак 1919 (Плевен) 0:0
Спарта (Самоводене) – Ситомир (Никопол) 2:1
Янтра 2000 (Габрово) – Гигант (Белене) 5:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив (Дряново) 8:0
Бдин (Видин) – Ботев (Козлодуй) 1:0
Левски – Локомотив (Мездра) 0:1
Торпедо (Борован) – Ботев (Димово) 0:0
Трявна – Балкан (Белоградчик) 1:1

VI кръг, 19 септември (неделя), 17:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Балкан (Белоградчик) 1:2
Ботев (Димово) – Трявна 1:0
Локомотив (Мездра) – Торпедо (Борован) 0:0
Ботев (Козлодуй) – Левски 3:0
Локомотив (Дряново) – Бдин (Видин) 0:4
Гигант (Белене) – Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
Ситомир (Никопол) – Янтра 2000 (Габрово) 1:0
Академик (Свищов)Спарта (Самоводене) 0:0

VII кръг, 26 септември (неделя), 17:00 ч.
Спарта (Самоводене) – Спартак 1919 (Плевен) 4:0
Янтра 2000 (Габрово) – Академик (Свищов) 1:1
Локомотив (Горна Оряховица) – Ситомир (Никопол) 1:1
Бдин (Видин) – Гигант (Белене) 5:0
Левски – Локомотив (Дряново) 5:1
Торпедо (Борован) – Ботев (Козлодуй) 0:1
Трявна – Локомотив (Мездра) 1:2
Балкан (Белоградчик) – Ботев (Димово) 0:1

VIII кръг, 3 октомври (неделя), 16:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Ботев (Димово) 1:2
Локомотив (Мездра) – Балкан (Белоградчик) 3:0
Ботев (Козлодуй) – Трявна 1:0
Локомотив (Дряново) – Торпедо (Борован) 0:2
Гигант (Белене) – Левски 3:1
Ситомир (Никопол) – Бдин (Видин) 0:0
Академик (Свищов)Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
Спарта (Самоводене) – Янтра 2000 (Габрово) 0:0

IX кръг, 10 октомври (неделя), 16:00 ч.
Янтра 2000 (Габрово) – Спартак 1919 (Плевен) 3:1
Локомотив (Горна Оряховица)Спарта (Самоводене) 1:0
Бдин (Видин) – Академик (Свищов) 1:0
Левски – Ситомир (Никопол) 2:1
Торпедо (Борован) – Гигант (Белене) 5:0
Трявна – Локомотив (Дряново) 3:0
Балкан (Белоградчик) – Ботев (Козлодуй) 0:1
Ботев (Димово) – Локомотив (Мездра) 3:0

X кръг, 17 октомври (неделя), 16:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Локомотив (Мездра) 0:1
Ботев (Козлодуй) – Ботев (Димово) 2:1
Локомотив (Дряново) – Балкан (Белоградчик) 0:2
Гигант (Белене) – Трявна 2:0
Ситомир (Никопол) – Торпедо (Борован) 0:0
Академик (Свищов) – Левски 2:0
Спарта (Самоводене) – Бдин (Видин) 0:0
Янтра 2000 (Габрово) – Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
  
 XI кръг, 24 октомври (неделя), 16:00 ч.
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак 1919 (Плевен) 1:1
Бдин (Видин) – Янтра 2000 (Габрово) 3:2
Левски – Спарта (Самоводене) 1:1
Торпедо (Борован) – Академик (Свищов) 1:2
Трявна – Ситомир (Никопол) 2:1
Балкан (Белоградчик) – Гигант (Белене) 3:0 сл.
Ботев (Димово) – Локомотив (Дряново) 3:0 сл.
Локомотив (Мездра) – Ботев (Козлодуй) 0:0

XII кръг, 31 октомври (неделя), 14:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Ботев (Козлодуй) 1:1
Локомотив (Дряново) – Локомотив (Мездра) 1:0
Гигант (Белене) – Ботев (Димово) 2:0
Ситомир (Никопол) – Балкан (Белоградчик) 3:0 сл.
Академик (Свищов) – Трявна 1:1
Спарта (Самоводене) – Торпедо (Борован) 1:0
Янтра 2000 (Габрово) – Левски 1:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Бдин (Видин) 0:2

XIII кръг, 7 ноември (неделя), 14:00 ч.
Бдин (Видин) – Спартак 1919 (Плевен) 5:1
Левски – Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
Торпедо (Борован) – Янтра 2000 (Габрово) 2:1
Трявна – Спарта (Самоводене) 0:0 
Балкан (Белоградчик) – Академик (Свищов) 0:0
Ботев (Димово) – Ситомир (Никопол) 3:1
Локомотив (Мездра) – Гигант (Белене) 2:0
Ботев (Козлодуй) – Локомотив (Дряново) 8:0

XIV кръг, 14 ноември (неделя), 14:00 ч.
Спартак 1919 (Плевен) – Локомотив (Дряново) 1:0
Гигант (Белене) – Ботев (Козлодуй) 1:2
Ситомир (Никопол) – Локомотив (Мездра) 0:2
Академик (Свищов) – Ботев (Димово) 3:0
Спарта (Самоводене) – Балкан (Белоградчик) 2:1
Янтра 2000 (Габрово) – Трявна 1:0
Локомотив (Горна Оряховица) – Торпедо (Борован) 1:0
Бдин (Видин) – Левски 3:0 сл.

XV кръг, 21 ноември (неделя), 14:00 ч.
Левски – Спартак 1919 (Плевен) 0:2
Торпедо 2004 (Борован) – Бдин (Видин) 2:5
Трявна – Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
Балкан (Белоградчик) – Янтра 2000 (Габрово) 3:2
Ботев (Димово) – Спарта (Самоводене) 1:1
Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов) 0:0
Ботев (Козлодуй) – Ситомир (Никопол) 0:1
Локомотив (Дряново) – Гигант (Белене) 0:2

Заб.:
 * Зоналният съвет на БФС си запазва правото на промени в програмата.
 ** „Спарта“ (Самоводене) игра през есенния полусезон домакинските си срещи на ст. „Ивайло“
 във В. Търново, но през пролетта те ще се провеждат на стадиона в Самоводене.

Тагове: , ,

КОМЕНТАРИ