И в десетия си мач тимът на „Павликени“ не успя да спечели първа точка за сезона. Съперник днес бе силният тим на „Локомотив“ (Дряново), който не допусна изненада и спечели гостуването си с 1:0. Единственото попадение отбеляза Тодор Чирпанов в 14-та минута. През седмицата „Павликени“ загуби и визитата си на „Алмус Биър“ с 0:4, като срещата бе отложена от 9-я кръг.

Другите два отбора от Великотърновска област – „Академик“ и „Локо“ (ГО), играха вчера един срещу друг в Свищов. Гостите успяха да спечелят с 2:1 след победно попадение 5 минути преди края. Подробности за срещата можете да прочетете тук.

След 11-я кръг начело в Северозападната „В“ група са „Чавдар“ (Бяла Слатина) и „Локомотив“ (Дряново) с по 23 точки.