Страницата се презарежда автоматично на всеки 30 секунди!

Западна „Б“ група, X кръг ;

Стадион „Ивайло“, 24 октомври, 16:00 ч. ;

„Етър“ – „Септември” (Симитли) 2:0

Главен съдия: Рангел Енчев (Вн), помощници: Милен Станев и Димитър Димитров (Вн), четвърти: Румен Христов (Пл).

“Етър 1924”: В. Димитров, Г. Гайдаров, П. Ванков, Ст. Стоянов, Е. Копаранов, Д. Димитров, Г. Христов, Й. Петров, И. Петев, М. Генов, Р. Иванов (М. Карканджиу, А. Балъков, М. Стефанов, Д. Кушев, Н. Съботинов, С. Али, Т. Антонов)

“Септември”: Църваришки, Томов, Тодоров, Тренчев, Николов, Кацарски, Лясков, Балтов, Лазаров, Димитров, Николов.

1 минута – начало на мача.

5 минута – Балтов стреля отдалеч, но право във Венци Димитров.

11 минута – нищо интересно засега, много скучен мач в първите минути.

13 минута – Ванков не се намесва добре и Николов излиза сам срещу вратаря на “Етър”. Нападателят обаче решава да финтира и Венци Димитров хваща топката.

19 минута – Петев шутира от границата на наказателното поле, но топката минава близо до дясната греда на Църваришки.

22 минута – 1:0 за “Етър”! Ивайло Петев навлиза в наказателното поле и пласира идеално топката в далечния на вратаря десен ъгъл.

31 минута – няма нови опасности пред двете врати след отбелязването на гола, равностойна игра в центъра.

35 минута – след удар от фаул на Румен Иванов от над 25 метра топката рикошира в стената, отивайки под напречната греда, но Църваришки със сетни сили избива в корнер.

41 минута – гостите стигат до пряк свободен удар, но след изпълнението му топката е избита в корнер. “Етър” отговаря с далечен удар на Христов, който не затруднява вратаря.

45 минута – край на първото полувреме – 1:0 за “Етър”.

Начало на втората част.

50 минута – Петев стреля от пряк свободен удар над вратата.

56 минута – Николов е изведен сам срещу вратаря на “Етър”, но Венци Димитров отново е безпогрешен и избива шутираната топка.

60 минута – 2:0 за “Етър”! Мариян Генов шутира от над 20 метра, топката рикошира в играч на “Симитли” и залъгва фатално Църваришки.

67 минута – задна ножица на Николов, но не успява да уцели вратата на “Етър”.

73 минута – Николов за пореден път излиза на удобна позиция, но Венци Димитров отново го отчайва.

80 минутаМарин Стефанов влиза на мястото на Станислав Стоянов. Минута след това Румен Иванов е заменен от Димитър Кушев.

81 минута – Генов отправя плътен удар, вратарят лови.

84 минута – последна смяна в “Етър” – Антоний Балъков заменя Ивайло Петев.

89 минута – Георги Христов пробва далечен удар, вратарят на гостите парира.

90 минута – 4 минути продължение.

Край на мача – 2:0 за “Етър”!